Skocz do zawartości

Zablokowane Rozmowy niezbyt kontrolowane #2


Totaller

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 352
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pokazujecie, jakimi durniami jesteście.

 

Ej noooo.

Jak ja Grabarza durniem nazwałam, to powiedział, że sama jestem i się obraził, a PsychiX zwrócił mi uwagę. :<

 

To nie fer. Idę się ciąć, zaraz wracam.

 

*idzie się pociąć rozmokłym herbatnikiem/suchą bułką z Tesco/rooshoffiuteńką żyletunią, bądź czymkolwiek co mi wpadnie w, jeszcze całe, łapy.*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej noooo.

Jak ja Grabarza durniem nazwałam, to powiedział, że sama jestem i się obraził, a PsychiX zwrócił mi uwagę. :<

 

To nie fer. Idę się ciąć, zaraz wracam.

 

*idzie się pociąć rozmokłym herbatnikiem/suchą bułką z Tesco/rooshoffiuteńką żyletunią, bądź czymkolwiek co mi wpadnie w, jeszcze całe, łapy.*

 

qrcode.pngodszyfruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten "szyfr cezara"?

Porozmawiajmy o mojej nowej grze, zaraz wstawię screen, ale pierw muszę przeinstalować windę na drugim zainfekowanym kompie. Heh spytałem się ojca "ten pen drive też jest nieczysty?" po czym on zaczął się śmiać.

 

Sam jesteś dewiant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Macie schiza, dauna czy kto tam co chce, a pental to wyssany do cna z poczucia humoru ateista. Poza tym, chciałbym nadmienić że macie nieczyste myśli i zareklamować najnowszy crash-death-metalowy kawałek zespołu Tytoń A Odwaga. Indżoj!

http://www.wrzuta.pl/audio/80mbAc6S21/martwy_lup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle: Ten temat nie jest do wyglupiania sie i robienia z siebie debila, tylko do rozmawiania na wszystkie tematy, bez potrzeby zakladania do tego specjalnie nowych topicow.

PoxiPol - straciles szanse na poprawienie zachowania, teraz bedziesz musial sie narobic zeby Ci warna zdjac.

Pental - jeszce raz uslysze cos o greli to.. nie chcesz tego zobaczyc. (no chyba ze chcesz to moge od razu to zalatwic bez czekania na okazje :D)

Dziab - eh, tyle osob na swiecie potrzebuje krwi, a Ty akurat musisz sie ciac. PCK wspomoz lepiej :P

 

BTW. a co ja mowilem o tym co sie stanie gdy zobacze tutaj klotnie? Tia, autorzy tejze klotni oraz osoby podtrzymujace ja przy zyciu dostana po warnie i blokade nie na jeden dzien a na kilka, hmm, dajmy na to 7 :) ktos jeszcze chce szalec? wiec uspokoic sie prosze bo ostatni raz prosze i ostatni raz daje szanse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Mogę dostać to blokadę, jest mi to obojętne, a jeżeli uważasz, że to poprawi aktualny stan forum, to "czyń swą powinność" ;) ! Jednym słowem: "Śmiało!" :P .

 

Ponieważ jak już mam dostać bana, to żeby się później nie użalać, zrobię to teraz - "za multikonta banów nie dają, za nic tak" - takie krótkie podsumowanie mojego pobytu. Bye ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem mulit-kont rozwiazujemy inaczej. btw. baj baj Pentalku, nie do zobaczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...