Skocz do zawartości

Zablokowane Crunk-Adrenalin


drobiu

Rekomendowane odpowiedzi

a więc tak...było marudzenie więc dam tragiczny jakby trailer,gameplay tak do zobaczenia,nie jest oficjalny tylko taki bardzo stary który nie miał ujrzec światła dziennego,obecnie jest już więcej ciosów i umiejętności,egzekucji,na filmiku jeszcze nie dopracowane i słabe

 

https://gmclan.org/up5029_4_gameplay.html

 

piszcie czy kontynuować projekt czy porzucić <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontynuuj, pewnie że tak. Nie zważaj na uwagi użytkowników forum. Przez nich ludzie tracą chęć do pracy :) Ciekawy jestem, co z tego wyjdzie...

 

dzięki masz racje z tymi chęciami,musze wziąśc się do pracy,niedługo pewnie będzie filmik dotyczący postaci i tworzenia gry,oraz robienia swojej postaci,za szybko to nie idzie wiadomo

 

ps od czasu do czasu zarzuce nowgo screena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele wyglądają całkiem nieźle (na pewno nie są skądś skopiowane ;> ? tak tylko pytam dla pewności), ale tekstury kompletnie nie pasują :P . Spodnie z nałożoną na nie teksturą nieba, czy bluzka z teksturą kamieni. Ale mimo wszystko, powodzenia w tworzeniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, drobik. Jeśli chcesz, aby zarówno gra cieszyła się powodzeniem, jak i twój team był szanowany, to zmień jego nazwę. Wierz mi, nie wszystko musi się nazywać tak, jak się to czyta. Popatrz w około. Widzisz? Są ludzie, którzy robią kiczowate gry i takie badziewie, że się w pale nie mieści (w sensie że w głowie :P), a mają fajne nazwy teamów. Ty masz naprawdę 7 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, drobik. Jeśli chcesz, aby zarówno gra cieszyła się powodzeniem, jak i twój team był szanowany, to zmień jego nazwę. Wierz mi, nie wszystko musi się nazywać tak, jak się to czyta. Popatrz w około. Widzisz? Są ludzie, którzy robią kiczowate gry i takie badziewie, że się w pale nie mieści (w sensie że w głowie :P ), a mają fajne nazwy teamów. Ty masz naprawdę 7 lat?

 

tak mam 7 lat a nazwy timu nie zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w wieku 7 lat pamiętam że robiłem gre o macguyverze na kartce, wszedł kuzyn i mnie wyśmiał. A teraz ja robie gry na kompie a kuzyn ma dziecko i dobrze mu tak.

Edit.

Wiem wiem, poleciałem z offtopem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra nigdy nie wyjdzie, a jak wyjdzie, to będzie zwykłym syfem.

Nie traktuj tego źle, możesz (właściwie możecie) to przyjąć jako motywację do działania, no ale, takie jest moje zdanie.

 

I jeszcze zobaczycie, że będę miał rację... ^_^

 

Filmik nie przedstawia walki, tylko kilka razy tą samą animację.

A jedyne 5 sekund alki w grze est zrobionych super-dennie.

 

A poza tym - nie wyobrażam sobie realistycznego wyglądu bijatyki nie na animacji szkieletowej...

Ale jakby nie było, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat na życzenie autora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...