Skocz do zawartości

Porządki z tematami


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj zostały zrobione porządki z tematami na podstawie backupa z końca sierpnia br. - metodą porównującą lokalizacje aktualne i pierwotne. Natomiast tematy z okresu wrzesień - listopad zostały ręcznie uporządkowane przeze mnie i Psichixa, jednakże na pewno wkradły się jakieś małe nieścisłości, więc w razie czego można nas poinformować.. Ogólnie porządek został już przywrócony do takiego stanu jaki być powinien. Następnym razem sytuacja ze zrobieniem bałaganu na forum przez jakiegoś eks moda żartownisia nie powinna mieć miejsca, gdy od jakiegoś czasu automatycznie robimy dzienne backupy bazy danych, które są kopiowane w bezpieczne miejsce.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczę po raz n-ty (to nie zarzut w twoją stronę Compi, po prostu stwierdzam fakt)

 

Wiadomo, że ktoś posługujący się kontem "dziadekkleofas" - być może sam dziadek, a może ktoś inny, kto chciał go wrobić - wszedł na forum pod koniec listopada (kiedy to było, nie pamiętam dokładnie) i, wykorzystując moderatorską moc, "pokasował" tematy z różnych forów (w rzeczywistości - przeniósł do Kosza), a niektóre poprzenosił do forum C++.

 

Jest wiele teorii, kto to zrobił. Według jednych - to sam dziadekkleofas, z zemsty za to, że planowano odebrać mu status moda. Według innych - to Zychu go wrobił, według jeszcze innych Nikas, itp.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...