Skocz do zawartości

World at War: Road to Victory


Crackkk-GM

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Europe Invasion

 

Gatunek: strategiczna

 

Opis: W grze dowodzimy prowadzimy kampanię Polaków, próbujemy zgładzić wszystkie wojska hitlerowskie. Gra będzie oferować świetną zabawę, ponad 80 misji, 120 godzin grania!

Jeszcze nic szczegółowego niema :(

 

Autorzy:

Programowanie:
Crackkk-GM

Fabuła:
Crackkk-GM

Grafika:
Crackkk-GM, szukam kogoś ! chętni się zgłaszać:P

Muzyka:
jeszcze niema... (ale będzie napewno :P)

Screeny:

Screen 1 | Screen 2 | Screen 3

 

Zmiana nazwy projektu na Europe Invasion

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna nazwa. Kampanię można, od biedy, poprowadzić a nie dowodzić nią. Polacy mordujący wszystkich nazistów, urrra! Jest w grze już coś oprócz kiepskiej jakościowo mapy (imho, powinny być mniejsze fragmenty terenu), siatki i poruszania się kiepsko narysowanych czołgów?

 

Czekamy na demko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 80 misji, 120 godzin grania!

No jeśli tak będzie to może wyjść z tego fajna gra. Ale sądząc po screenach to nie zabardzo :sleep1: Grafika do d..y fabułt nawet nie ma opis nie za bardzo szczegółowy, nawet nie napisałeś czy można będzie ludźmi chodzić czy czołgami. Słabiutko ogólnie dam +2/5 na zachętę ale się nie zniechencaj i popracuj nad grafiką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli tak będzie to może wyjść z tego fajna gra. Ale sądząc po screenach to nie zabardzo :sleep1: Grafika do d..y fabułt nawet nie ma opis nie za bardzo szczegółowy, nawet nie napisałeś czy można będzie ludźmi chodzić czy czołgami. Słabiutko ogólnie dam +2/5 na zachętę ale się nie zniechencaj i popracuj nad grafiką.

Hehe, grafika to nie moja mocna strona ;P w grze będziemy jeździć czołgami, rozstawiać ludzi z CKMami, biegać oddziałami itd...

aaaaaa i to jest tylko skrawek mapy, będzie cały świat. I zapomniałem, że bombowce też będą uczestniczyć w akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

120 godzin grania? Bez przesady. Nawet jeśli, to wątpię by komukolwiek chciało się ją ukończyć. Chociażby z tego względu, że robisz ciągle jedno i to samo :P

Jak chcesz jakoś ją urozmaicić, to dodaj kupowanie nowych maszyn i powiększanie wojska. Zmieniłbym też mapę, na mniej szczegółową. I mógłbyś zrobić też coś takiego, że walczysz na jakimś konkretnym niewielkim terenie (al'a Heroes of Might and Magic) żeby potem stopniowo zajmować/unieszkodliwiać wojska niemieckie na całym kontynencie. Możesz też dodać flotę morską :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa dosyć niezły pomysł... Jedno mnie tylko zastanawia - czy w twojej grze Polska będzie znajdować się w Afryce bo wynika to ze screenów :twisted: ?

Nie, będzie na całym świecie odpierając ataki Niemców - chroniąc Polskę.

 

Podbijając Niemców przejmujemy ich amunicję, surowce i dzięki temu bogacimy Państwo w siłę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, będzie na całym świecie odpierając ataki Niemców - chroniąc Polskę.

 

znaczy sie cala ziemia jest podbita przez niemcow? cala? a nie! jest pewna osada w ktorej mieszkaja niepokonani galowie... wroc.. mieszkaja niepokonani polacy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale się Niemcy rozleźli bo Polacy im bombę spuścili i oni se tak polecieli i na całym świecie są11!!oneone!11

A tak na serio niemcy się przenieśli bo ich europa nie lubiała :((

 

Serio serio: Niemcy chcieli podbić całą Europę, jednak później zdecydowali się na świat (no w końcu większa korzyść :P jak mogli Europę to czemu nie świat?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie chcialbym zobaczyc w koncu cos lepszego od Sudden Strike, bo ta gra jest dla mnie chyba najwspanialsza gra wojenna :D

 

@doomtrader: Nie reklamujemy swoich stron w cudzych tematach, tym, bardziej bez slowa wyjasnien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno w tej grze, aby przyciagneła ludzi trzeba zmienić grafikę, bo ta co jest to do niczego, razi w oczy i mi sie przez to wzrok psuje ;/.

 

Ale fajna historyjka w Afryce pełno polskich czołgów a w kraju pewnie żadnego i8 dlatego przegralismy z niemcami i ruskimi.

 

Rozbuduj fabułę oraz grę,

podziel to na jakieś prowincje w których będziesz mógł rekrutować żołnierzy, kupować fabryki czołgów, samolotów, różnego rodzaju umocnienia, fabryki amunicji, co ci wpadnie do głowy, aby gracz sie nie nudził i nie jedźił tylko bezsensownie czołgami po planszy i tylko szukał wroga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Crack ja bym ci radził zmienic nazwe bo WaW: Road to Victory a gra o nazwie World War 2 : Road ... to bardzo zbliżone nazwy i gdyby nie fakt że tej to ten sam gatunek mogło by byc ok.

Co do gry to narazie jest słabo, ale jest to jak widac dopiero początek projektu. Powodznia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...