Skocz do zawartości

Lack of Decay


Compi

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam zamiaru robić gry która otrzymuje wyyyyyyyyyyyyyyyyyysokie noty (3 stary).

Widzę że nie mam po co kontynuować projektu >.>

Czy ty się dobrze czujesz? :unsure:

Nie można nigdy pod żadnym względem opuszczać produkcji projektu!!! Jeżeli patrzyć na gwiazdki to połowa pełnych gier i programów by teraz tam nie była. A co do gry to zapowiada się nieźle +3/5 I moim zdaniem powinieneś zostawić ten szum tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru robić gry która otrzymuje wyyyyyyyyyyyyyyyyyysokie noty (3 stary).

Widzę że nie mam po co kontynuować projektu >.>

 

To nie rob i po sprawie. Jak myslisz, ze gra bedzie przez wszystkich chwalona to .. to zle myslisz. ;P

 

Osobiscie coz moge powiedziec ? Nie jestem tu od oceniania screenow tylko gry, tak wiec poczekam na demko.

 

@Wojzax, lack of decay i lucky day brzmia podobnie, niczym Ferrari i Fiat. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P*****dole nie robię. Straciłem wenę :( Jak ktoś będzie chciał source to niech pisze.

 

ee..No z takim podejściem mój drogi to ty nigdy porządnej gry nie zrobisz, myślisz że jak zrobisz grę w stylu propaganji to dostaniesz odrazu 5/5? Musisz się postarać, pokazać, że ci naprawdę zależy. Jak za każde 3/5 będziesz tak robił to nigdy gry nie zrobisz. Daję 4/5 bo o zrobieniu takiego czegoś mógłbym tylko pomarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee..No z takim podejściem mój drogi to ty nigdy porządnej gry nie zrobisz, myślisz że jak zrobisz grę w stylu propaganji to dostaniesz odrazu 5/5? Musisz się postarać, pokazać, że ci naprawdę zależy. Jak za każde 3/5 będziesz tak robił to nigdy gry nie zrobisz. Daję 4/5 bo o zrobieniu takiego czegoś mógłbym tylko pomarzyć.

Nie zmusicie mnie do kontynuacji. Nie chodzi mi o to że chce od razu 5/5 tylko k***eć jak to z 4 starów się nagle 3 zrobiły?

Source

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...