Skocz do zawartości

Zablokowane Prezent dla dziewczyny?


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

prezent tani i funkcjonalny: tabletki antykoncepcyjne. Ewentualnie duzego pluszaka (zagranie w stylu amerykanskim), czy stringi (dla tych co maja poczucie humoru). Zawsze jak juz masz taka kase wylozyc to kup Jej jakas skromna piekna bizuterie (ofkors jesli sie juz dluugo znacie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielkie doświadczenie <_<. Miałem taką jedną ale mi się znudziła :sleep1:

A zdjęcie Ci potrzebne do masturbacji czy zaspokojenia swojego głodu? :huh:

Pytam się tylko co 15-sto latka z rozumem chciałaby dostać na gwiazdkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, obraziliście mnie :P A tak na serio to za taką kasę to ja bym jej kupił coś typu kolczyki, pierścionek i zabrał bym ją nie wiem, może do jakiejś restauracji ?

Zapomniałem dodać: Ona nie chce iść do żadnej restauracji. Ale na koncerty da się ją namówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dzielą sie na tę lecącą na kasę, i te co kochają. Sam po sobie wiem :x. Bagno, nie uważasz, że 400 zlotych TO AŻ NADTO za dużo ? Ja bym kupił w okolicach 20 :x

 

btw,

no to ją weźna Irona Maidena cool.gif
Skocz z mostu plax.

 

@EDIT: Nie no z tymi 20 trochę przesadziłem :P Myślę, że 100-150 zdecydowanie starczy : P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, dzielą sie na tę lecącą na kasę, i te co kochają. Sam po sobie wiem :x. Bagno, nie uważasz, że 400 zlotych TO AŻ NADTO za dużo ? Ja bym kupił w okolicach 20 :x

 

btw,

Skocz z mostu plax.

Zdecydowanie nie mam zamiaru jej podrywać, dobra przyjaciółka i tyle. Chcę jej zrobić coś porządnego na gwiazdkę. Z resztą mnie stać. A inwestowanie w nią się opłaca.

 

@upup: Powieś się w kiblu.

http://www.last.fm/user/English_Guy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to Twojej dziewczynie :P - Nie no naprawdę, o takiej sumie to ja mogę pomarzyć :P Ja bym osobiście nie posunął się do kupna czegoś powyżej 150~ złotych. Nie mam pojęcia, może jakiś duży pluszak ? Dziewczyny lubią trzymać takie w pokoju. Może jakieś perfumy ? Zależy od tego jaki ma charakter, czym się interesuję i tak dalej i tak dalej. A może sam jej spytaj co by chciała ? Co o tym myślisz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to Twojej dziewczynie :P - Nie no naprawdę, o takiej sumie to ja mogę pomarzyć :P Ja bym osobiście nie posunął się do kupna czegoś powyżej 150~ złotych. Nie mam pojęcia, może jakiś duży pluszak ? Dziewczyny lubią trzymać takie w pokoju. Może jakieś perfumy ? Zależy od tego jaki ma charakter, czym się interesuję i tak dalej i tak dalej. A może sam jej spytaj co by chciała ? Co o tym myślisz ?

 

Nie mam dziewczyny i w najbliższym czasie nie mam zamiaru sobie szukać ;)

Mówi, że nie wie co. Wcześniej mówiła o kocie, ale rodzice.

@up: Oddaj się woźnemu w szkole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...