Skocz do zawartości

Piłka nożna top-down


M@ILOSZ

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra postaram sie zrobic wiecej piłkarzy, moze 4.(na jednego gracza)

edit: Postaralem sie i zrobilem (v0.5). Ale nie sądziłem ze to będzie takie trudne, więc jeszcze wymaga dopracowania. Piszcie co chcecie żeby zmienić, co jest źle , jakie bugi, itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywalnosc

Tak

-Czy gra wciaga?

-Da sie w nia grac?

-Duzo urozmaicen?

-Ciekawy gameplay?

 

Nie

-Poziom Trudnosci

-Ulubiony sport gracza

-Mozliwosc uruchomienia

-Chec do grania

 

LOL!!!!!!!!!!!!

 

W ta gre po prostu nie da sie grac! masz menu, kilka opcji, i mozliwosc poruszania sie sktrzalkami.

Za to nie masz, odglosow, poprawnego odbicia gre w pilke nozna (lol nie wiedzialem ze w noge gra sie w 3)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grywalnosc

Tak

-Czy gra wciaga?

-Da sie w nia grac?

-Duzo urozmaicen?

-Ciekawy gameplay?

 

Nie

-Poziom Trudnosci

-Ulubiony sport gracza

-Mozliwosc uruchomienia

-Chec do grania

 

LOL!!!!!!!!!!!!

 

W ta gre po prostu nie da sie grac! masz menu, kilka opcji, i mozliwosc poruszania sie sktrzalkami.

Za to nie masz, odglosow, poprawnego odbicia gre w pilke nozna (lol nie wiedzialem ze w noge gra sie w 3)

 

No właśnie. Może mu sie wszystko nie podobać albo tylko stopień trudności. A jak stopień trudności to co, za trudno, czy za prosto? Wiec sie pytam.

Odgłosy postaram się zrobic. (ale nie wiem czy mi się uda)

11 na 11? to trochę nie pasuje do mojej gry, a po za tym jestem na to za słaby. Nie dam rady stworzyc inteligencji dla 11 (I tak pewnie zauważyliście spadek formy, jak przeciwników jest więcej), ani silnika (nie wiem czy to dobre określenie).

 

 

PS: "poprawne odbicie gry w pilke nozna" to znaczy że co? Piłka się źle odbija? Chciałbyś lusterko? Chodzi ci o zasady gry?(pracuje nad tym, jakby co)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty myślisz, że ja chcę fifę zrobić, tylko lepszą?

Ja chcę zrobić prostu gierkę, w którą będzie można pograć. Najlepiej, jakby jeszcze z przyjemnością :)

Jak na razie grać się da (tzn. gra się włancza). Znalazłem juz trochę błędów i postaram się je poprawić.

To jest gra w którą można pograc, czyli cię nie zmuszam przecież. Chcesz to graj, nie chcesz to nie graj. Być może są ludzie (najlepiej, gdyby to byli ludzie, ale małpy od biedy też mogą być :) [nikogo nie chciałem obrazić]), którym spodoba się na tyle że raz dziennie przez te 90 sekund będą w to grali.

 

I to będzie dla mnie sukces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet jak sie komus zobrzydzi i nie bedzie chcialo grac, to i tak moze ocenic po ma do tego prawo :thumbsup:

 

Jak taki kozak z ciebie to zrób lepszą symulację gry w piłkę nożną w game makerze a nie czepiasz się tego że gra jest mało wciągająca.

 

Jeśli mam powiedzieć Ci co możesz poprawić to zrób grafikę aby gracze wyglądali jak ludzie a nie jak piłeczki(chyba że już to poprawiłeś nie wiem bo nie ściągałem ostatniej wersji(brat powiedział że za dużo shitu ściągam na kompa)jak zrobisz wersję 1.0 to ściągnę) i dorób jakiś tryb kariery to na pewno poprawi "grywalność"(ten wyraz powinno się zapisywać w cudzysłowie bo jak powiedział jeden prowadzący "gramTV" tego słowa na próżno szukać w słowniku) i pan PoxiPol nie będzie się czepiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniechęcacie chłopaka, M@ILOSZ, jak tylko będziesz dalej robił tą gierkę z pasją jaką zapewne zacząłeś, to jest szansa na całkiem dobrą gierkę tego typu, jeszcze nie widziałem, aby ktoś z tego forum robił coś w stylu TD symulatora piłki nożnej.

Na chwilę obecną nie będę oceniał gry, bo mógłbym Cię zniechęcić, ale na pewno musisz dodać jakieś tryby rozgrywki jak to w symulatorach piłki nożnej, może jakieś drużyny podzielone na kluby, kraje itp. Na taki symulator jest multum pomysłów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal gra nie zasługuje na 4 gwiazdki a co gorsza znalazłem ogromny bug. Jeśli damy w opcjach WCZYTAJ później np. slot1 to gra się zacina menedżera zadań się nie da włączyć i musiałem z listwy bo nawet guzikiem się nie dało. Popraw ten bug jak najszybciej!

Chyba wiem o co ci chodzi. Żeby grę wczytać, musisz ją najpierw zapisać. W wersji 1.0 dodam juz w pakiecie sejwy zeby nie wywalalo, ale teraz ciągle cos zmieniam, i jak tylko cos poprawie to sejwy sa niekompatybilne.

 

Teraz pracuje nad wychodzeniem pilki po za boisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...