Skocz do zawartości

Syberian Assalut


Ch3mical

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Lepiej wszystkie grafiki zrób na nowo, bo teraz to wygląda kiczowato.Już myślałem, że będzie to coś fajnego...

Na Syberii będziemy mieli także doczynienia z wilkami Syberyjskimi, Niedźwiedziami Grizzly, a także innymi zwierzętami.
Już się boje jak to będzie wyglądać.Niech będzie 2/5.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli to ma byc ośnieżone drzewo, to mam dla Ciebie przykrą wiadomość: Drzewa liściaste zrzucaja liście na JESIEŃ...

zeby nie było offtopu, to zapytam kiedy mozna sie spodziewac demka?

 

LoL, należy dodać do cytatów GMclanowych xD. BTW, to drzewko można blend'nąć pod jakiś kolor w GMie (np zielony) i już będzie całkiem ok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Slax:

Eeee... tam, wydaje ci się :P Jak podejdziesz bliżej to jest podobny do bohatera

@Japanstache:

W tym temacie rozmawiamy o grze, w której walczymy o przetrwanie na Syberii, a ty tu nagle wyjeżdżasz z tekstem, że pograłbyś w "symulator pogromcy gigantów". To se zrób. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zapowiada się całkiem dobra gra i jeżeli nadal grafik będzie poprawiał wszystko i tworzył nowsze lepsze grafiki, a ty będziesz ulepszał grę o nowe ciekawe opcje to na spokojnie mogę powiedzieć, że czekam z niecierpliwością na tą produkcję. Mam nadzieję, że już w styczniu będzie można pograć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...