Skocz do zawartości

Pendrive


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

Kingston Datatraveler - jeszcze nigdy mnie te modele nie zawiodły. Tanie i dobre, a jak na swoją cenę, to całkiem szybkie. Miałem dwa Sandiski, to na jednych komputerach działały, na drugich nie, a Kingstony Datatravler (DTI w skrócie) wszędzie. Ja swojego 2GB parę miesięcy temu kupiłem za bodajże 25zł ;p . Mam też 512MB i wciąż bardzo dobrze się sprawuje bo roku czy nawet dwóch latach korzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Auchan była okazja na 4gb za 19,99 ( przynajmiej w Rzeszowie) Ale jak masz brac to bierz Kingstona lub Sandiska, dobre są. Mi służą posłusznie :D. Zara aukcje wrzuce.

 

EDIT: Mam jeszcze pytanie, czy te 3 dychy to z przesyłką czy bez?

EDIT2:Tak jak mówiłem wrzucam aukcje. Oto 2 gigowy Kinston.

http://www.allegro.pl/item485590274_twoj_p...skawicznie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kingston Datatraveler - jeszcze nigdy mnie te modele nie zawiodły. Tanie i dobre, a jak na swoją cenę, to całkiem szybkie. Miałem dwa Sandiski, to na jednych komputerach działały, na drugich nie, a Kingstony Datatravler (DTI w skrócie) wszędzie. Ja swojego 2GB parę miesięcy temu kupiłem za bodajże 25zł ;p . Mam też 512MB i wciąż bardzo dobrze się sprawuje bo roku czy nawet dwóch latach korzystania.

Mam chyba od 3 lat Kingstona Datatraveler 512MB, już nawet pół roku przez przypadek się wyprał w pralce, a dalej działa. :P Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...