Skocz do zawartości

Zablokowane Co się dzieje?!


ZeroXbot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szkoda, że dziadek odszedł. to jedna z zabawniejszych i sympatyczniejszych osób na gmclanie była... czyżby przeszedł na ciemną stronę mocy??

 

Czy sądzicie, że może to mieć coś wspólnego z idiotą, który stworzył wiele kont ("sroluch", "gejek") i pisał bzdurne tematy (teraz w koszu)?

 

lololol ten sroluch to za duzy idiota zeby potrafil to zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No, to teraz czekamy, aż admini poprzesuwają wszystko na swoje miejsce. Błogosławić hax0ra, że nie pokasował. Jest takie forum o Silent Hill - zarejestrowałem się na nim, a parę dni później jakaś małpa człekokształtna wykasowała wszystkie posty (a było tego tysiące, kilka lat historii) i zostawiło jedynie wiadomość: "PO WASZYM FORUM". Podobno zrobił to ktoś z konkurencyjnego forum. Morał: zawsze miej backupy. (Tamte wykasowane forum nie miało...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1) @Zychu: Nie gram w Wowa.

2) @Marrac: Low ciągle wchodzi na gmclan, wczoraj po tej całej akcji odezwał się do mnie spytać co się dzieje.

3) Kwestia jak do tego doszło. Po prostu dziadekk jest niepoważny i zamiast poinformować, że nie chce już być modem itd. to se pozmieniał dane i miał nas w dupie. Szczerze mówiąc bardzo się na nim zawiodłem, bo okazał się być głupim gnojkiem, który nie szanuje cudzej pracy. Pewnie dał swoje namiary komuś i tyle, bo po logach widzę, że syf robiły minimum dwie osoby. Jedna z neostrady... druga z tele2? Czyżby to miało związek z Adamem Sikorą? Kto stał za tamtą prowokacją? hmmmm....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...