Skocz do zawartości

Ciekawy MMO


zbysheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrze koniec żartów!

Zbysheck przez przeglądarkę polecam RuneScape. W Javie 3D mmo małe i to bardzo małe wymagania a dosyć dużo osób gra :)

Ze zwykłych poleciłbym Guild Wars nie ma zbyt dużych wymagań. Innych dobrych mmo nie znam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

World of warcraft małe wymagania i nie zajmuje za dużo.

raptem 10 razy tyle co tabia

 

uściślę może: mmo DARMOWY. i najlepiej z łatwym dostępem do serwerów a nie tak jak w KO - półgodzinne "wbijanie"

 

 

no runescape nie bardzo też, chodzi mi najlepiej o coś niestandardowego jak np puzzle pirates

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarkowe RPG:

DragonFable: dragonfable.com

AdventureQuest: battleon.com

MechQuest: mechquest.com

O takie cuś własnie mogłoby być fajne, gdyby nie było aż tak monotonne :/ każda walka wygląda tak samo, grałem w dwie pierwsze sporo, ale mi się znudziło przez ten grind

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie cuś własnie mogłoby być fajne, gdyby nie było aż tak monotonne :/ każda walka wygląda tak samo, grałem w dwie pierwsze sporo, ale mi się znudziło przez ten grind

Wiesz, mi też :) Poszukam czegos na necie, jak znajde to ci powiem. Dolaczam sie do szukania, sam chce cos w tym stylu

 

EDIT: Takie gry to ja lubie, tylko nie sypcie MMO, bo mi sie szybko nudza, ale to zbyshecka temat

 

EDIT2: Musze zobaczyc to http://www.archknight.com/ teraz co znalazlem

 

EDIT3: Tylko dla guardianow z battleon :(

 

EDIT4: Grales w Sherwood MMORPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro ci wyskakują z FPSami, to ja polecę TeeWars (od jakiegoś czasu znane także jako TeeWorlds). To taki kreskówkowy Soldat, tyle że zamiast ludków mamy okrąglaste miśki i ogólnie jest kolorowo (i schludnie zarazem). Gra jest dynamiczna głównie dzięki takiemu bajerkowi jak harpun, który jest jej nieodłączną częścią i którym możemy po opanowaniu wykonywać różnorakie triki. Broni może nie ma nie wiadomo ile, ale każda jest inna i daje inne możliwości taktyczne, a są również różne mody całkowicie zmieniające rozrywke, a całość podane wymagania spełnia więc... chyba zresztą sam zaraz sobie zagram =P

 

A z MMORPGów to dla mnie wciąż najlepsze jest Maple Story, chociaż zależy co sie rozumie przez "małą wage". Swoją drogą to masz tam 2stronnicowy temat o MMORPGach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle zaproponuje anarchy online - wymagania raczej male (jeszcze), a jak sciagasz zwykly client bez dodatkow to i chyba nie za duzy. no i podstawowa wersja gry jest za darmo, dopiero dodatki sa platne.

 

gra ma jeden mankament - wymaga myslenia i wiedzy jak wykorzystac dostepne graczowi srodki - np:

 

zakladanie broni - najjaskrawszy przyklad: mamy postac na 30 levelu i 150 skilla na wykorzystanie pistoli.

 

a chcemy zalozyc uber zabawke wymagajaca 500 skilla - niemozliwe? - wcale nie...

 

1.wszczepy - montujemy wszczepy dajace skill na pistol, co daje lacznie ok 100 skilla (nie wdajac sie w szczegoly, typu medsuit, sfa i buffy/wszczepy do statsow) - (mamy 250 skilla)

2 idziemy do Inzyniera i prosimy o buff do pistola - dostajemy +120 - (mamy 370 skilla)

3 odpalamy podstawowy program buffujacy +20 skilla (390 skilla)

4 i dziemy szukac tradera, jak go juz znajdziemy, blagamy na kolanach o wranglera: +130 skilla (i mamy 520 skilla na pistole

5 jak komus za malo to nie dam glowy czy soldier nie ma dodatkowego programu podnoszacego pistol o kolejne 40 punktow... itd, itp...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam stronkę:

http://www.mmorpg.org.pl/

Weszlem i malo co nie dostalem zawalu, kto prowadzi ta strone? Jakies dzieci chyba, ktore oceniaja po screenach. Recenzje pisza ludzie kompletnie nie znajacy sie na grze:

Odnosnie Tibii:

"Druga "zła" część to polityka CipSoftu, czyli twórców. 90% gry jest dostępne dopiero po zapłaceniu za grę 90 złotych za miesiąc. "

Co gdzie i jak?? Płaci sie 30 zł za miesiac, a "zablokowane" jest moze 50% gry.

"A tu? Tu przy śmierci tracimy w cholerę expa, do tego EQ ma wypadalność 30% o ile dobrze pamiętam(...)"

Nie pamieta, bo wypadalnosc eq to najwyzej 10% i max moga spasc 2 itemy, i nie sadze zeby 10% mozna bylo okreslic "w cholere expa"

 

W dodatku screen jest co najwyzej z 2001 roku, bo widzimy na niego Goda (wtedy oni jeszcze grali). Nawet po grafice na screenie mozna okreslic rok.

Wierz dalej takim stronkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weszlem i malo co nie dostalem zawalu, kto prowadzi ta strone? Jakies dzieci chyba, ktore oceniaja po screenach. Recenzje pisza ludzie kompletnie nie znajacy sie na grze:

Odnosnie Tibii:

"Druga "zła" część to polityka CipSoftu, czyli twórców. 90% gry jest dostępne dopiero po zapłaceniu za grę 90 złotych za miesiąc. "

Co gdzie i jak?? Płaci sie 30 zł za miesiac, a "zablokowane" jest moze 50% gry.

"A tu? Tu przy śmierci tracimy w cholerę expa, do tego EQ ma wypadalność 30% o ile dobrze pamiętam(...)"

Nie pamieta, bo wypadalnosc eq to najwyzej 10% i max moga spasc 2 itemy, i nie sadze zeby 10% mozna bylo okreslic "w cholere expa"

 

W dodatku screen jest co najwyzej z 2001 roku, bo widzimy na niego Goda (wtedy oni jeszcze grali). Nawet po grafice na screenie mozna okreslic rok.

Wierz dalej takim stronkom.

 

BĘDĘ BRONIŁ TIBII KRZESŁEM! Btw, ja też weszłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie kupuje blessy i promotion, wtedy tracisz tylko 2%, a to ma wykupione kazdy wyzszy lvl. Nie wmowisz mi ze 2% to cholera expa

no 2% to już nie tak dużo. Zauważ że nigdy nie grałem dłużej w Tibie więc pisałem tylko wg. przykładu który podałes wcześniej. 10% to dużo, a 2% - raczej nie, ale też w zależności jak często się ginie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...