Skocz do zawartości

Pixelart- pojazdy


Indrycho

Rekomendowane odpowiedzi

Thobby i BartekGMClan żeście się namęczyli, gdybym potrzebował czegoś takiego to sam bym to narysował.

RaV Royal mi potrzebne są takie bardziej jeepy, a nie jakieś pełzacze gąsienicowe, albo jak to określił Fire mark chipy do kompa.

Sirluki, nawet fajna wyścigówka, ale pixelartowego jeepa to jakoś nie przypomina :P.

ZeroXbot, jesteś genialny właśnie o to mi chodziło, mógłbyś mi narysować jeszcze kilka innych jeepów? i w różnych kolorach.

 

ED:

acha i ładniejsza jest ta pierwsza wersja:

Oto mój:

auto.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie najważniejsze jest aby kontury (nie licząc opon) były proste, tak jak w orygianle i twojej pierwszej pracy, auto może być trochę krótsze lub dłuższe ale o prostych konturach (czyli, że bez jakiś zaokrągleń), jeśli możesz to każde auto zrób w kilku kolorach, najlepiej czerwonym, zielonym, białym, niebieskim i żółtym jednak o przyciemnionej barwie tak jak to zrobiłeś i tak jak było to w oryginale i to chyba wszystkie wymagania ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sirluki ja chce pixelart a nie rzeczywistość, spójrz na auto pokazane w temacie i na które przed chwilą narysował ZeroXbot :)

 

ED:

ZeroXbot mógłbyś mi narysować jeszcze inne jeepy, tylko żeby było widać między nimi różnicę na pierwszy rzut oka ;)- żeby były inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...