Skocz do zawartości

GRAMY W RED ALERT 1!!!!!!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Tak, dodatek być musi, bo bez niego ruskie są za silne, a ja gram aliantami. A w dodatku armia Yuri'ego jest przesadzona. Ale ja lubie wyzwania i być w tej gorszej pozycji. :P Ale wy macie problemy, jakbyśta torrent'a nie znali. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodatek być musi, bo bez niego ruskie są za silne, a ja gram aliantami. A w dodatku armia Yuri'ego jest przesadzona. Ale ja lubie wyzwania i być w tej gorszej pozycji. :P Ale wy macie problemy, jakbyśta torrent'a nie znali. ;)

W 10 minut można stworzyć ponad stuosobową armię Conscriptów. :P Dlatego też wolałbym czystego RA ;).

 

Ale, ok. Jutro zacznę piracić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście nie mogli w RA1, tylko je mam xd .

 

jak rozwiarzesz moj problem to bede mogl zagrac :>

 

Alianci w RA2 sa przesadzeni... budujesz armie GI potem je rozkladasz i ci zniszcza wszystko po drodze... Allies posiadaja jeszce odkrycie mapy, mirage, prishmy,itd to tak samo jak USA jest najlepsza w Generalas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Alianci w RA2 sa przesadzeni... budujesz armie GI potem je rozkladasz i ci zniszcza wszystko po drodze... Allies posiadaja jeszce odkrycie mapy, mirage, prishmy,itd
Taaa... I wystarczy, że ktoś gra Yurim by specjalną mocą zamienić całą bandę we własnych Brutali. Takie coś może się skończyć rychłą przegraną Allies. Poza tym jak ja grałem z bratem, owszem bez dodatku się to w niektórych planszach sprawdzało, ale potem to już kicha. Trochę tych snajperów pododawali i wyżynanie w pień stało się łatwe. A najgorsze jest nękanie ruskimi helikopterami z rozkładaną artylerią.

 

RA2 jest w dodatku znacznie bardziej zbalansowane niż RA1, w którym wiadomo, że ruskie są najlepsze i na lądzie i w powietrzu. Alianci mieli jeszcze jako taką szansę na wodzie, ale w dodatku do RA1 ruskom dodano łodzie podwodne strzelające rakietami znad wody i w tym momencie ruskie panują na każdym rodzaju terytorium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie. Bez dodatku ruscy są najlepsi, a w dodatku yuri.

 

Bez dodatku wygrywają rosjanie, ponieważ przeważają w powietrzu sterowcami (i na lądzie trochę), które mają bardzo dużo energii. Alianci mogą się bronić tylko wyrzutniami rakiet oraz pojazdami z wyrzutniami rakiet w bazie. Wystarczy parę sterowców i po grze. Rosjanie natomiast mają bazookowców, flaki mobilne i flaki działka - strzał trafia od razu, a nie tak jak rakieta leci, więc samoloty aliantów strąca się bardzo szybko. A kupka GI to się tylko na obronę tudzież blokadę przesmyku nadaje. Poza tym te najlepsze czołgi (mammoth?) u ruskich dominują.

 

Natomiast w dodatką doszli GI z bazookami oraz mobilne fortece, co pozwala się już skutecznie obronić przed sterowcami i kontrować sterowce. Odnoszę wrażenie, że w dodatku alianci z tych gorszych stali się troszkę lepszymi od rosjan, ale różnica i tak jest mniejsza niż w stosunku do armii yuri. Oni nie mają silnych jednostek, ale siłą ich jest psychologia i przejmowanie jednostek wroga. Nie ma nic bardziej wkurzającego niż przejęcie paru fortec napchanych doborowymi jednostkami o stopniu weterana. Wtedy zamiast silnego ataku otrzymujemy mocną kontrę złożoną z własnych jednostek. :)

 

 

btw. signap, w linku z opisem i konfiguracją RA1 jest poniżej faq, poczytaj te pytania i odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja to już nawet nie mam fullra. Czy w opcjach RA1 można wybrać kartę sieciową czy nie bardzo?

 

ps. Znalazłem na rapidzie ra2+yuri+patch 1.01 = 250MB. Przepakuję i dam linka niedługo, bo wersja którą mam zajmuje 200MB więcej. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...