Skocz do zawartości

Zablokowane Mobilking


Ithardo

Rekomendowane odpowiedzi

Tobie to programowanie już kompletnie pomieszało w głowie i byś wszystko optymalizował. :lol2:

 

Chcesz mi teraz przedstawić tu swoją nowo odkrytą teorię o tym że im mniejszy mózg tym lepiej bo jest krótszy loading i mniej MB trzeba otwierać? :lol2: Ciekawe. Oczywiście o mózgu Einsteina wiedzą chyba wszyscy, bo to taka durna nic nie znacząca ciekawostka. To oczywiste, że każdy potrafi wykorzystywać możliwości swojego mózgu inaczej (dla porównania lepiej robią to mężczyźni i nie spierać mi się tu kur** bo to udowodnione naukowo).

 

W środowiskach związanych z psychodelikami krąży hipoteza iż jedną z funkcji mózgu to filtrować bodźce z otoczenia - nim on większy tym więcej bodźców zostaje przefiltrowanych - jednakże dzięki temu iż mózg jest większy jesteśmy bardziej inteligentni - zatem Coś za coś. Oczywiście filtr ten da się tymczasowo 'zdjąć' przy użyciu psychodelików (tak swoją drogą wiecie iż DMT jest wytwarzane w śladowych ilościach w szyszynce mózgowej ?) ;p

 

W tym wypadku oznaczało to iż rozmiar mózgownicy Einsteina pozwalał mu analizować bodźce których większość ludzi nie odbiera - dzięki czemu wysnuł on tą teorie względności i został geniuszem ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 142
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@Globi nie napisałem nic nic co by było sprzeczne z tą hipotezą. Wyśmiałem tylko teorię copoconaco o optymalizowaniu mózgu.

 

Tylko co z przyjemnością bycia razem? Popęd będziemy musieli gasić kastracją chemiczną? :(

 

Czemu nie <_< Lepsze to niż bycie Tanim Sposobem Pozyskiwania Nasienia.

 

Rozumiemy, że jesteś homoseksualny, ale to nie oznacza, że każdy facet też ._.

 

Jak nie masz nic mądrego do powiedzenia - nie pisz i nie udawaj Flaquego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie dry.gif Lepsze to niż bycie Tanim Sposobem Pozyskiwania Nasienia.

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD EPIC QUOTE IS EPIC!

Z takim podejściem najlepiej popełnić samobójstwo.

 

20:00:01 Japanstaś: ktoś tu nadal myśli, że kobiety tylko do przeszkadzania w zabawie w indian są.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle ten temat jest strasznie wygodny - każdy, kto pisze co najmniej akapit, niezależnie od tego, po której "stronie" stoi, wychodzi na idiotę

 

Poprawka: każdy kto wchodzi na gmclan wychodzi na idiote, badź nim jest :D*

 

(jeśli patrząc obiektywnie lub z poziomu szarego człowieka)*

żeby sie nikt nie oburzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

To teraz ja dorzucę swoje trzy grosze. :)

 

Autor tematu zachował się jak typowa feministka, tylko że męska. Podnosi głos w niewiadomym celu i po co. Skarży się na niedolę mężczyzn, ale w ogóle nie postawi się w roli kobiety. Reklama mobilkinga, jak ją zobaczyłem pierwszy raz, mnie rozśmieszyła, ale równocześnie zdziwiło mnie to, że w ogóle dopuszczono do emisji takie coś. Przecież to było jawne poniżanie kobiet. To raz. Dwa, że oczywiście - stereotyp mężczyzny jest taki, że musi być twardy, a nie jakiś płaczek, no i oczywiście zarabiać kasę na rodzinę. I nie ma się co nad tym użalać, bo stereotyp kobiety też do najfajniejszych nie należy - bycie kurą domową, opieka dziećmi i szorowanie garów. Poza tym dochodzi wyścig o urodę i szczuplutką sylwetkę, tak więc w stereotypach jest remis. Mało tego, kobiety przez wiele setek, tysięcy lat były traktowane jako człowiek drugiej kategorii. Mam przypomnieć kiedy sobie wywalczyły coś, co wydawałoby się być tak oczywiste - prawo głosu? Przecież to były czasy cywilizowane...

 

Co się tyczy mężów bitych przez żony, to są sami sobie winni, gdyż mężczyzna z natury jest silniejszy fizycznei i to nie podlega dyskusji. A że o takich sytuacjach słyszymy, to właśnie głównie z powodu ciekawostki, bo lanie baby po mordzie przez faceta kiedyś (i w niektórych rejonach dalej) było czymś oczywistym. Tak samo gwałt, jeżeli facet zostanie zgwałcony przez kobietę, to zaraz będą o tym trąbić w mediach, a jak na odwrót? Cóż, kolejny numerek do statystyk i tyle, bo taka sytuacja zdarza się bardzo często.

 

Nie jestem jakimś obrońcą kobiet, bo nie lubię feministek, ale kurde, nie dajmy się omamić. Facet zawsze miał i ma lepiej (np. staranie o pracę, kwestia ciąży u kobiet). Paniom też się coś od życia należy.

 

I na koniec napiszę na zakończenie, że nie jestem zwolennikiem całkowitego uprawnienia. Śmieszą mnie jęki typu "czemu pobór do wojska nie tyczy kobiet". Jak już pisałem wcześniej, facet z reguły jest silniejszy fizycznie, bo takie predyspozycje dała mu natura to raz, a dwa, że nie życzę sobie kobiet w wojsku ani innych typowo fizycznych zawodach. Czemu? Bo jednak wolę jak my faceci, jesteśmy facetami, tymi twardszymi jednostkami, a kobiety powabnymi pięknościami. Mi się jakoś nie widzi życie w świecie gdzie faceci to panienki, a kobiety babochłopy, świecie gdzie nagle się okaże, że płeć odróżnisz jedynie zaglądająć do gaci, bo inaczej nie poznasz.... świecie bez różnic, różnorodności, gdzie wszystko zostało wymieszane z powodu równouprawnienia - jak kolorowa plastelina w szarą, jednolitą masę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się jakoś nie widzi życie w świecie gdzie faceci to panienki, a kobiety babochłopy, świecie gdzie nagle się okaże, że płeć odróżnisz jedynie zaglądająć do gaci, bo inaczej nie poznasz.... świecie bez różnic, różnorodności, gdzie wszystko zostało wymieszane z powodu równouprawnienia - jak kolorowa plastelina w szarą, jednolitą masę.

 

I tym jakże seksistowsko - epickim akcentem, powinniśmy zakończyć ten nieprowadzący do niczego temat, którego zakładaniu na tym forum byłem przeciwny, przynajmniej w tym stuleciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro tak mówisz, to powiedz niby, czemu taki świat bez różnic, bez różnorodności, gdzie płeć odróżnisz jedynie zaglądając do gaci, miałby być lepszy od tego co mamy dziś? Zresztą, wciąż mnie zastanawia to Twoje zdanie "Jeżeli naukowcy wymyślą (choć pewnie już to zrobili) sposób na rodzenie mężczyzn bez kobiet to będą już będą niepotrzebne. " i czemu się tak oburzyłeś, jak po nim zasugerowałem (do tego w całkowicie nieobraźliwym dla nikogo kontekście), że piszesz tak, jakbyś był homoseksualistą i zakładał, że każdy jest homoseksualny. Jak Twoim zdaniem, niby miałby w takim świecie żyć heteroseksualista, których jakby nie patrzeć, jest większość? A popęd seksualny, to najzwyczajniejsza w świecie rzecz, więc większość prędzej czy później by chciała te kobiety, bo z facetami zadowalać się nie mają zamiaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jak tam Naruto?

 

Jaki mod ściągnął Ci bana przed czasem, bo chce wysłać kwiaty jego starej za to że go biła wałkiem po mordzie w dzieciństwie? (to jest pytanie, na dodatek retoryczne) Odechciewa mi się już kulturalnego odpowiadania na takie posty, jak widzę takie fenomeny...

 

Dalej sux ale ZnT jeszcze większy, choć Ty pewnie nie wiesz nawet co to.

 

i czemu się tak oburzyłeś, jak po nim zasugerowałem (do tego w całkowicie nieobraźliwym dla nikogo kontekście), że piszesz tak, jakbyś był homoseksualistą i zakładał, że każdy jest homoseksualny.

 

Rozumiemy, że jesteś homoseksualny, ale to nie oznacza, że każdy facet też ._.

 

Nie jestem homoseksualistą Panie Marmocie, ale popęd seksualny może być zaspokajany bez kobiet, kastracji chemicznej, homoseksualizmu, zoofilii, nekrofilii i wszystkich innych zboczeń oraz masturbacji. Kobiety mają o wiele intensywniejsze i przyjemniejsze doznania w miłości lesbijskiej a co dopiero przy używaniu prostego wibratora. Jeżeli nie byłoby kobiet (czemu oczywiście jestem przeciwny*, choć napisałem że byłyby już niepotrzebne) to czy mężczyźni do zaspokojenia się ich potrzebowali, czy użyliby innych metod?

 

Widzę, że temat mimo ogólnej krytyki ciągnie się bardzo dobrze.

 

*Po co zaraz się ich pozbywać... jest tyle niebezpiecznych zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej sux ale ZnT jeszcze większy, choć Ty pewnie nie wiesz nawet co to.

Ano nie wiem, bo kreskówkami się nie interesuję, za to interesuję się kobietami.

 

popęd seksualny może być zaspokajany bez kobiet, kastracji chemicznej, homoseksualizmu, zoofilii, nekrofilii i wszystkich innych zboczeń oraz masturbacji

TELL ME YOUR SECRET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie byłoby kobiet (czemu oczywiście jestem przeciwny* *Po co zaraz się ich pozbywać... jest tyle niebezpiecznych zawodów.

Z posta na post coraz lepiej. A Naruto to nie anime, hoho.

ale popęd seksualny może być zaspokajany bez kobiet, kastracji chemicznej, homoseksualizmu, zoofilii, nekrofilii i wszystkich innych zboczeń oraz masturbacji

Czyli jak misiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie byłoby kobiet (czemu oczywiście jestem przeciwny* *Po co zaraz się ich pozbywać... jest tyle niebezpiecznych zawodów.

Nie mam pojęcia co Ci kobiety zrobiły i czemu Ci tak przeszkadzają .

 

A poza tym, to z deka sam sobie zaprzeczasz:

popęd seksualny może być zaspokajany bez kobiet, kastracji chemicznej, homoseksualizmu, zoofilii, nekrofilii i wszystkich innych zboczeń oraz masturbacji.
Kobiety mają o wiele intensywniejsze i przyjemniejsze doznania w miłości lesbijskiej a co dopiero przy używaniu prostego wibratora.

 

popęd seksualny może być zaspokajany bez kobiet, kastracji chemicznej, homoseksualizmu, zoofilii, nekrofilii i wszystkich innych zboczeń oraz masturbacji.
Kobiety mają o wiele intensywniejsze i przyjemniejsze doznania w miłości lesbijskiej a co dopiero przy używaniu prostego wibratora.

 

Zresztą, odnieś się, jak niby facet może zaspokajać swój popęd seksualny bez tego wszystkiego. Nie każdy jest Leonardem da Vinci, że jak ma popęd seksualny, to zaczyna tworzyć konstrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak facet nie umie zaspokoić kobiety, to normalne że jej nie zaspokoi, a jak umie, to zaspokoi. Jak kobieta nie umie zaspokoić innej kobiety, to również jej nie zaspokoi, a jak umie, to zaspokoi. Jak kobieta sama siebie nie umie zaspokoić, to też nie będzie zaspokojona, a jak umie, to się zaspokoi. To zależy od umiejętności tylko i wyłącznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środowiskach związanych z psychodelikami krąży hipoteza iż jedną z funkcji mózgu to filtrować bodźce z otoczenia - nim on większy tym więcej bodźców zostaje przefiltrowanych - jednakże dzięki temu iż mózg jest większy jesteśmy bardziej inteligentni - zatem Coś za coś. Oczywiście filtr ten da się tymczasowo 'zdjąć' przy użyciu psychodelików (tak swoją drogą wiecie iż DMT jest wytwarzane w śladowych ilościach w szyszynce mózgowej ?) ;p

 

W tym wypadku oznaczało to iż rozmiar mózgownicy Einsteina pozwalał mu analizować bodźce których większość ludzi nie odbiera - dzięki czemu wysnuł on tą teorie względności i został geniuszem ;p

Nie zgodzę się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, odnosząc się do posta https://forum.gmclan.org/index.php?s=&s...st&p=202022 rozumiem, że obraziło Cię określenie homoseksualista. Tak więc, rozumiem przez to, że nie jesteś dla nich tolerancyjny. Teraz, jak chcesz walczyć o równouprawnienie dla każdego, nie będąc tolerancyjnym dla wszystkich :) ? Jeżeli WSZYSCY by mieli mieć te same prawa, to homoseksualiści mogli by się legalnie poślubić, adoptować dziecko itd. Jak możesz o to walczyć tak się zachowując :P ? Zresztą, skoro nie jesteś homoseksualny, a cały czas gadasz o życiu w świecie bez kobiet, to jakiej Ty niby jesteś orientacji? A tak swoją drogą, to ile masz lat? Bo wydaje mi się, że kiedyś w profilu miałeś podane 14. Może po prostu jeszcze nie miałeś popędu i gadasz teraz takie farmazony jak to o jego zaspokajaniu jakąś tajemniczą metodą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...