Skocz do zawartości

Zablokowane >TETRIS<


tomeksc22

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nadzwyczajnego ale zawsze to nie Catch The Clown :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo nie obrażam, ale pierwsze produkcje nie przypominają raczej takich gier. Jeśli to RZECZYWIŚCIE Twoja pierwsza gra, misiu, to szacuneczek.

 

Swoją drogą, http://img33.picoodle.com/img/img33/3/10/1...20m_7e7c514.png Dawno nie grałem w tetrisa i nie pamiętam zasad, ale coś tu nie pasuje.

 

Z herbacianym pozdrowieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak zalatuje, zalatuje.... swego czasu byla sobie tura ligi24 gdzie nalezalo zrobic gre tetriso-podobna, tak wiec mam na dysku ze 2 przyklady jak tetrisa zrobic, i ze 2 gry ktore braly udzial w tej turze.

tak wiec razem z tą grą mam trzy projekciki w ktorych sa identyczne skrypty "message_screen" i "time_up" plus powtarzajace sie nazwy spritow i obiektow.

 

dodam ze przyklad orginalny ma raptem o jeden skrypt wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuje że tetris nie jest łatwo napisać w game makerze ale spróbuje.

 

eee tam... sciagasz to:

http://64digits.com/games/index.php?cmd=vi...ame&id=1245

 

po czym za przykladem tomeksc22 - usuwasz kilka zbednych obiektow, graficzek, muzyczki itp... i voila...

 

pozatym skasowal pewnie o jeden obiekt za duzo i dlatego nie usuwa wypelnionej klockami linii poziomej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że kreuje się tu nam nowy Mark Overmars (jeśli gra jest twoja, bo co do tego to miałbym pewne wątpienia). Osobiście nie lubię gier typu TETRIS, ale ta jest nawet taka sobie...

Grafika: 2/5

Gra: 3/5

Ogólnie:2/5

Dam ci jednak 3, bo to twoja pierwsza gra. Ale jeśli jest to tylko przerobiony przykład to nie radzę ci dalej robić takiego czegoś. Wiesz że prędzej czy później ktoś się dowie, a z tego co widzę coponaco chyba już wyczaił z 64digits.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...