Skocz do zawartości

Zablokowane 3D Modeler


Rekomendowane odpowiedzi

Dla takiego laika jak mnie program jest wyśmienity. Zrobiłem już w nim kilka obiektów, teraz próbuję zrobić duży budynek (supermarket) i mam kilka problemów:

 

1. Czy jest możliwość obracania obiektu o dany kąt stopni (np. chcę zrobić trójkątny dach obiektu)?

2. Jak po wyjściu z programu odczytuje się projekt (zrobiłem broń i chcę dodać do niej celownik)?

 

Zachęcam do rozwijania tego programu, na pewno będę śledził jego losy na bieżąco ;-)

Więc tak

1.w tej wersji nie ma obracania obiektów niestety

2.co prawda oficjalnie też tego nie ma bo nie uporałem się jeszcze z loaderem ale nie oficjalnie podczas robienia projektu możesz nacisnąć f5 by zapisać i f6 by wczytać ale zapisuje tylko jeden projekt więc musisz albo plik po naciśnięciu f5 gdzieś przenieść

albo zmienić nazwę dopóki z niego nie korzystasz ale niestety jak już mówiłem zapisywanie nie działa dobrze no i obiekt przestanie być oteksturowane po wczytaniu

 

ps.program ciągle jest rozbudowywany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Więc tak

1.w tej wersji nie ma obracania obiektów niestety

2.co prawda oficjalnie też tego nie ma bo nie uporałem się jeszcze z loaderem ale nie oficjalnie podczas robienia projektu możesz nacisnąć f5 by zapisać i f6 by wczytać ale zapisuje tylko jeden projekt więc musisz albo plik po naciśnięciu f5 gdzieś przenieść

albo zmienić nazwę dopóki z niego nie korzystasz ale niestety jak już mówiłem zapisywanie nie działa dobrze no i obiekt przestanie być oteksturowane po wczytaniu

 

ps.program ciągle jest rozbudowywany

No więc nie mogę się doczekać kolejnej wersji. ;] Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...