Skocz do zawartości

Zablokowane Tytuły artykułów publicystycznych


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł publicystyczny to publikacja prasowa na aktualne tematy polityczne, społeczne, kulturalne itp. Posługuje się różnymi metodami oddziaływania intelektualnego: argumentacja, wyjaśnienie, wywód. Celem artykułu publicystycznego jest popularyzacja, interpretacja i ocena faktów i problemów z zakresu różnych dziedzin życia społecznego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, i jaki z tego wniosek? Bo nie za bardzo rozumiem, jaki to ma związek z wypisywaniem z gazety nazw artykułów.

 

Żaden, tak tylko napisałem, ja tylko muszę wymienić 5 i w 1 zdaniu określić czego one dotyczą. A nie mogę teraz kupywać/szukać gazet, bo mam jeszcze inne lekcje do odrobienia :(

 

EDIT: A jak znam samego siebie, to pewnie i tak bym nie znalazł :( :crying: :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu jest do znajdywania? ;D Po prostu przepisujesz jak leci i już. W przeciętnej gazecie artykułów jest najmarniej kilkanaście, więc większego problemu być nie powinno. A jeśli nie masz w domu żadnej gazety (w co jest mi trudno uwierzyć), to gazeta.pl, wprost.pl, newsweek.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu jest do znajdywania? ;D Po prostu przepisujesz jak leci i już. W przeciętnej gazecie artykułów jest najmarniej kilkanaście, więc większego problemu być nie powinno. A jeśli nie masz w domu żadnej gazety (w co jest mi trudno uwierzyć), to gazeta.pl, wprost.pl, newsweek.pl.

 

Mam dzisiaj bardzo zły dzień i nawet nie chce mi się szukać na tych stronkach ale dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie paradoks, po prostu już widać, komu warto pomagać, a komu nie. Po co pomagać komuś, kto nie umie skorzystać z pomocy? Dark Maximal dał niesamowitą wskazówkę, jak znaleźć te tytuły, wystarczyłoby wejść na jeden z tych adresów i już się ma 5 tytułów, to on żąda, żebyśmy mu podali. Jeżeli mu na prawdę na tym zależy, to tam zajrzy, a jeżeli nie, dalej będzie żebrał o coś, co by w 5 sekund sprawdził, czekając godzinami na odpowiedź. Wystarczy najzwyczajniej zignorować taką prośbę, skoro ktoś nie umie wykorzystać pomocy, to warto mu pomagać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...