Skocz do zawartości

Zablokowane [Engin] 3D Motion Blur


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

od razu na starcie mówię ze engin motion blur nie jest mój ja go tylko naprawdę lekko poprawiłem i wyciągnąłem z engina

hightmap autorstwa Burntrubber9 z GMCommunity

po prostu uważam ze efekt jest naprawdę fajny i może się niektórym przydać

a i odrazy wspomnie że spowolniłem wszystko by efekt był lepszy więc to nie przez efekt engin zwalnia

 

>>Download<<

 

sterowanie itp w credits'ach

 

Screen :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prostu uważam ze efekt jest naprawdę fajny

Ale posiada dużo błędów i wad np, po użyciu blura i dłuższym poruszaniu się, wyłączyłem go i niż nie miałem na ekranie oprócz 'tła', i mimo obracania się, nie znalazłem żadnych budynków ani nic;/

Do tego przy włączeniu blura, dopóki się nie poruszę, ekran trzęsie, co za ładnie nie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale posiada dużo błędów i wad np, po użyciu blura i dłuższym poruszaniu się, wyłączyłem go i niż nie miałem na ekranie oprócz 'tła', i mimo obracania się, nie znalazłem żadnych budynków ani nic;/

bo pewnie żeś Scrollem za bardzo obracał a to przy szybsza kamerę z wyłączonym blur jeden ruch do przodu mógł cię przesłać

naprawdę daleko więc mnie to nie dziwi

 

Do tego przy włączeniu blura, dopóki się nie poruszę, ekran trzęsie, co za ładnie nie wygląda

no niestety nic nie jest idealne mi się podoba i szczerze w GM w 3D wcześniej się nie spotkałem z lepszym blur szczerze to z żadnym się jeszcze nie spotkałem dla 3D może PsichiX ci zrobi lepszy XP albo weźmie i ten poprawi lecz musi pamiętać o oryginalnym autorze oczywiście mam tu na myśli Burntrubber9 z GMCommunity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może PsichiX ci zrobi lepszy XP albo weźmie i ten poprawi lecz musi pamiętać o oryginalnym autorze oczywiście mam tu na myśli Burntrubber9 z GMCommunity

O.o

Waćpan, weź się w garść! Ze mnie nie lubisz/zazdrościsz* (kij wie co za emocje do mnie żywisz) to nie znaczy żeby jakieś ironiczne/sarkaztyczne* żarciki snuć -.-

Od razu zaznaczam że nie mam ochoty widzieć w tym temacie kłótni, więc waćpan racz się nie unosić.

 

Co do przykładu - zupełnie jak lenin, włączając blura nie zobaczyłem nic poza tłem. To trzeba poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O.o

Waćpan, weź się w garść! Ze mnie nie lubisz/zazdrościsz* (kij wie co za emocje do mnie żywisz) to nie znaczy żeby jakieś ironiczne/sarkaztyczne* żarciki snuć -.-

Od razu zaznaczam że nie mam ochoty widzieć w tym temacie kłótni, więc waćpan racz się nie unosić.

i kurcze powiedz tu komuś komplement no to zaraz jakieś teorie spiskowe będzie snuł co za ludzie co za świat :3

 

Co do przykładu - zupełnie jak lenin, włączając blura nie zobaczyłem nic poza tłem. To trzeba poprawić.

mi wszystko działa cacy nie wiem co wy z tym scroll'em robicie

ba mogę nawet filmik na you tube wrzucić

jak powiedziałem tak zrobiłem :3

filmik jest w pierwszym poście (czy jak to tam się odmienia XP nie ważne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale posiada dużo błędów i wad np, po użyciu blura i dłuższym poruszaniu się, wyłączyłem go i niż nie miałem na ekranie oprócz 'tła', i mimo obracania się, nie znalazłem żadnych budynków ani nic;/

Do tego przy włączeniu blura, dopóki się nie poruszę, ekran trzęsie, co za ładnie nie wygląda

 

Ja nic takiego nie zauważyłem :blink: Może za krótko chodziłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie żeś Scrollem za bardzo obracał a to przy szybsza kamerę z wyłączonym blur jeden ruch do przodu mógł cię przesłać

naprawdę daleko więc mnie to nie dziwi

A właśnie że nie. Uruchomiłem przykład, od razu dałem Slow motion i mi takie rzeczy się działy ;P nie wiem właśnie czemu, nikt nie ma takiego problemu, dziwne;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...