Skocz do zawartości

Wpływ gier na ludzi


Excolo

Rekomendowane odpowiedzi

jaklub : lol?

czyli jak widzę grę ze znaczkiem 18+ pięścią,narkotyikiem,chmurką z %$# i znaczki płci to nie chce kupić?

Mam masę gierek ze znaczkami +18, pięścią, narkotykiem i chmurką z %$#, teraz tylko nabyć te ze znaczkami płci.

Do mojej kolekcji należą:

Wiedźmin +18

F.E.A.R +18

F.E.A.R: Perseus Mandate +18

S.T.A.L.K.E.R i inne duperele :P

 

Moim zdaniem, gdy dziecko jest rozsądne nie dostanie bzika. Np. mój brat, gra 24/7 w FPS'y i nic mu się jeszcze nie stało...

 

EDIT:

Kurna o najważniejszej to zapomniałem:

GTA IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba odpowiednio sobie podzielic życie/komp, ja bym nie wyrobił bez kompa ale tez bym nie wyrobil bez wyjscia na dwor, piwka, ganji dupki bilarda klubu itp. W porownaniu do takiegp typowego znajomego mego - siedze bardzo duzo przed kompem, ale chyba nikt nie napisze ze nie mam swojego życia. Ale taka prawda po prostu juz wyrosłem z giercowania na chama i bunkorwania sie 24/7

za czasów diablo2 prawie nie wychodziłem z domu ;] ale to przejściowe było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo trzeba odpowiednio sobie podzielic życie/komp, ja bym nie wyrobił bez kompa ale tez bym nie wyrobil bez wyjscia na dwor, piwka, ganji dupki bilarda klubu itp. W porownaniu do takiegp typowego znajomego mego - siedze bardzo duzo przed kompem, ale chyba nikt nie napisze ze nie mam swojego życia. Ale taka prawda po prostu juz wyrosłem z giercowania na chama i bunkorwania sie 24/7

za czasów diablo2 prawie nie wychodziłem z domu ;] ale to przejściowe było

Ta, o mnie sądzą, że siedzę w domu 24/7 a większość czasu nie ma mnie w domu ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sraj na to co ludzie mówią i tyle

Ale to wk*rwia, jak taki beka zacznie mnie nazywać trollem i oczerniać tylko dlatego, że siedzę w nocy na forach i niby siedzę całymi dniami w domu ;/

Tak, otrzymałem miano "no life" gdy pokazałem jakiemuś pacanowi jak gram w Duke Nukem 3D i jak pobiłem rekord w szybkości dojścia do końca poziomu, 49 sekund, gdzie rekord to 53.

Przepraszam, niesie mnie po tym jak musiałem się sprzeczać z tapeciarą w mojej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co się sprzeczać, trzeba umieć odpowiednio wyjść z sytuacji, albo takim tekstem dowalić, że już nic od ciebie nie będą chcieć ;p . Racja, może jestem aspołeczny, ale nie barykaduję się w domu 24/7 i nie gram nonstop, więc nie mam problemu z powiedzeniem, że racja, lubię grać na kompie i gram dużo, ale nie jest to jedyne co robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przy czym kto się najlepiej relaksuje, to jego sprawa prywatna, kwestia gustu. Jedni się relaksują niszcząc samochody na złomowisku, jedni grając w nogę, a jedni grając na komputerze. Mnie na przykład gry komputerowe najlepiej relaksują, jak zresztą wcześniej mówiłem, nie mówię, że nie siedzę w ogóle na dworze, ale nie przeczę, że lubię być w domu i lubię grać na komputerze i czasami poświęcam ku temu więcej czasu niż spędzaniu na dworze, co wcale nie oznacza, że w czymś jestem gorszy od tych co siedzą nonstop na dworze ;p . Może jestem aspołeczny i mało towarzyski na ogół, ale to z wyboru, zawsze byłem domatorem, siedzenie nonstop na dworze mnie nudzi, a nawalanie się do upadłego bez przerwy mnie nie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...