Skocz do zawartości

Zablokowane Do dziadka Kleofasa i całej reszty


getStringFromObject

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi dziadku Kleofasie oraz wszyscy czytelnicy forum.

 

Z całym szacunkiem i należną wam czcią chce zauważyć że było by naprawdę miło gdybyście czytali to co napisałem. Jakie kompletne środowisko? Jaki ogromny program? Czy wy, mistrzowie programowania w GM, tworzący genialne gry o tysiącach linijek kodu nie potraficie napisać banalnie prostego programu do TWORZENIA MAPEK 2D??? Naprawdę żal mi was wszytskich. Powiem wam że napisanie programu o jaki mi chodzi w c++ (oprocz obracania kafelkow i zapisywania w pliku tekstowym) zajęło mi 80 linijek kodu. To prawie kompletne środowisko do tworzenia map możecie sobie ściągnąć z tąd: http://www.gmclan.org/up4193.html .

 

Umieszczenie w creditsach to za mało za napisanie takiej śmiesznej aplikacji? No nie rozśmieszajcie mnie. Co jeszcze mialbym zrobić? Wylizać wam buty?

 

Nie mniej jednak powtarzam mój apel do wszystkich ludzi dobrej woli i umiejących czytać, o pomoc w stworzeniu tego EDYTORA. Proponuję wciągnięcie do teamu tworzącego grę, miejsce w creditsach i wszystkie przywileje wynikające z bycia współtwórcą gry.

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny temat roku <_<

 

A ty nie rozumiesz, że nikomu się nie chce robić la ciebie tego edytora? Każdy ma własne zajęcia, każdy musi napisać te własne tysiące linii, o których piszesz.

 

Poza tym: jaką mamy pewność, że ta twoja gra będzie dobra? Że warto się dla niej poświęcić?

Żadne.

 

Teraz tylko podaj nas za to do sądu i będzie cacy :P

 

Edit: Tak w sumie to po co Tymon se admina zabrał, jak i tak wchodzi ma forum :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Drogi dziadku Kleofasie oraz wszyscy czytelnicy forum.

 

Z całym szacunkiem i należną wam czcią chce zauważyć że było by naprawdę miło gdybyście czytali to co napisałem. Jakie kompletne środowisko? Jaki ogromny program? Czy wy, mistrzowie programowania w GM, tworzący genialne gry o tysiącach linijek kodu nie potraficie napisać banalnie prostego programu do TWORZENIA MAPEK 2D??? Naprawdę żal mi was wszytskich. Powiem wam że napisanie programu o jaki mi chodzi w c++ (oprocz obracania kafelkow i zapisywania w pliku tekstowym) zajęło mi 80 linijek kodu. To prawie kompletne środowisko do tworzenia map możecie sobie ściągnąć z tąd: http://www.gmclan.org/up4193.html .

 

Umieszczenie w creditsach to za mało za napisanie takiej śmiesznej aplikacji? No nie rozśmieszajcie mnie. Co jeszcze mialbym zrobić? Wylizać wam buty?

 

Nie mniej jednak powtarzam mój apel do wszystkich ludzi dobrej woli i umiejących czytać, o pomoc w stworzeniu tego EDYTORA. Proponuję wciągnięcie do teamu tworzącego grę, miejsce w creditsach i wszystkie przywileje wynikające z bycia współtwórcą gry.

 

Z góry dziękuję.

 

 

Szanowny użytkowniku.

 

Z uwagi na Twoje skargi, w imieniu administracji GMClan chciałbym sprosotwać nieco Twoją opinię. Chciałbym zwrócić uwagę, że codziennie na forum pojawia się kilkanaście do kilkudziesięciu problemów. Każdy prosi o napisanie za niego całej gry, a w zamian oferuje słynną pozycję w Creditsach. Gdybyśmy mieli robić na każde takie zawołanie jakiś przykład, 90% gier na tej stronie była by tak naprawdę naszego, a nie Waszego autorstwa.

I nie ważne, czy 10, czy 100, czy 1 000 000 linijek. Podsuwanie wam gotowców to jedynie nasza dobra wola - tak naprawdę ten czas można by poświęcić na co innego i zarobić całkiem niezłą kasę (ostatnio widziałem na stronie z domenami ofertę - godzina pracy programisty PHP = 60zł).

I tutaj nie chodzi o umieszczanie w Creditsach, bo na tym już w pewnym momencie człowiekowi nie zależy (czytaj: po udzieleniu odpowiedzi na 1000 pytań). Tutaj chodzi o zwykłe poświęcenie czasu, który często byłby zmarnowany.

Zauważ też jedna ważną rzecz - robiąc za was gotowce, rozleniwiamy wasze umysły i coraz więcej oczekujecie na tacy, nie rozumiejąc tak naprawdę ani trochę dlaczego to co stworzyliśmy działa tak a nie inaczej. Zauważ też, że poradziłeś sobie z tym problemem sam. Teraz jesteś bogatszy o dwa doświadczenia:

1. Umiejętność radzenia sobie z problemem i szukania rozwiązania

2. Umiejętność stworzenia samodzielnie aplikacji i nową wiedzę na temat programowania

Uważam więc, że jeśli chodzi o umiejętności i wiedzę, to na naszym lenistwie tylko skorzystałeś.

I z tego jesteśmy dumni, że ktoś jeszcze potrafi dojść sam do różnych rozwiązań, nawet, jeżeli zajmuje mu to dwa razy tyle czasu co nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...