Skocz do zawartości

Zablokowane Edytor mapek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, na gwałt potrzebuje programu do robienia mapek ktory opisałem tutaj: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=13231 . Od kiedy napisałem tego posta mineło już prawie dwa tygodnie i jak na razie nie dostałem żadnego odzewu. Program jest mi super potrzebny bo bez niego nie moge sie posunąć dalej w pisaniu mojej gry. Gwarantuje miejsce w creditsach, boże błogosławieństwo, wszelakie łaski uświęcające, odpust zupełny oraz dozgonną wdzięczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, nie jest to trudne dla kogoś kto siedzi w GameMakerze, a ja nie znam tego programu ani troche, a na dodatek nie mam czasu ani zamiaru się go uczyć. Dlatego właśnie proszę was, osoby siedzące w GM, zebyście mi napisali tą małą aplikację. Proszę :crying:

 

( :jezor: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dodatek nie mam czasu ani zamiaru się go uczyć

z takim podejściem życzę ci powodzenia. skoro ty nie masz zamiaru się go uczyć to w sumie dlaczego ktoś miałby coś dla ciebie robić? najlepiej wejść

na forum i napisać zrób taki i taki przykład który będzie moją grą

a więc rada i odpowiedź na pytanie: poucz się trochę GML'a i wtedy pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze przeczytać to co napisałem wcześniej. Piszę grę, ale w innym języku, nie w GM i potrzebuję do niej edytor map, który będzie je zapisywał w pliku txt zebym mogł go wczytać moją grą. Chciałem coś takiego napisać w c++ ale niestety nie da się za pomocą silnika irrlicht w prosty sposób obracać obrazków. Dlatego piszę na waszym forum z prośbą o napisanie tej prostej aplikacji. Zaoferowałem że dołączę tę osobę do listy osób w creditsach, oraz do współ autorów gry. Uważam że jest to uczciwa propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...