Skocz do zawartości

Zablokowane Prawa autorskie


Driger

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pewnych informacji na temat praw autorskich. Tak wiec , powiedzmy ze zrobilem gre/utwor/film czy cos tam jeszcze , i czy ja musze gdzies to zglosic do urzedu jakiegos czy cos , ze jest to zrobione przeze mnie ? Aby nikt sobie nie przywlaszczyl mojej pracy . Na czym to polega ? Gdzie moge sobie zastrzec prawa autorskie do moich produktow itp itd ? Bylby ktos tak dobry i mi to wyjasnil ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciec mi sie jak najbardziej chce bo i zagladalem tam . Ale nie znalazlem informacji ( albo przeoczylem ) gdzie moge i w jaki sposob zastrzec. Sprawdze ten drugi link z forum. Bo chyba samo napisanie "wszelkie prawa zastrzezone" nie wystarcza. Przynajmniej tak mi sie wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz zastrzegać takich rzeczy. Takie prawa są niezbywalne.

 

Zgadzam się, ale zawsze można zrzec się swoich praw autorskich (np. opchnąć je komuś :)). Praw autorskich się nie zastrzega, natomiast patenty (prawo na wyłączność do użytku niektórych rozwiązań; w Unii Europejskiej oprogramowania to nie dotyczy - na razie), znaki markowe, handlowe, itp. - owszem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak jak napisał Ranmus, prawa autorskie są niezbywalne. Nie możesz ich sprzedać. Jeśli coś zrobiłeś to jesteś tego autorem i już.

 

Ok jak narazie juz mnie nieco oswiecilo . Wielkie dzieki Wam. Zamykam , najwyzej jak bede cos potrzebowal to otworze. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...