Skocz do zawartości

Moja pierwsza gra!


trolu122

Rekomendowane odpowiedzi

zakładam ten temat gdyż niedługo zakończe prace nad swoją pierwszą grą! :D i w związku z tym bede miał do was kilka pytań. Pierwsza sprawa: nazwa? :P zupełnie nie mam pomysłu na naze. O fabule moge powiedzieć tyle że bedziemy chodzić młodym diabołkiem i będziemy walczyć z aniołami i czynić zło na ziemi i to wszystko co moge zdradzić. Myślałem aby tytułem było imie naszego głównego bohatera, ale jak nazwać małego diabła? Jak ktoś ma jakies pomysły to mówcie. Sprawa druga: grafika. Zastanawiam sie w jakim stylu utzymać grafike, 1-kolor na to cienie, 2-texturka, kolor i cienie. Myślałem też nad pogrubieniem konturów elementów, tu macie przykładowe drzewko

ktonp6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo

Plagiator! ;P

jeśli chodzi o tytuł wolałbym cos po polsku i nieskomplikowanego

Po polsku ciężko coś wymyśleć bo te nazwy głupio brzmią ;/

A może skusisz się na np: "Dark Master" ? (lub "Hell Master") :P

Bo te nazwy zbyt skomplikowane nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 opcja, ale bez białych pikseli widocznych na obrazku. Jeśli one mają zostać, opcja pierwsza.

Moja nazwa gry to inaczej cywil - po norwesku i też nikt narazie nic nie mówił.

Ta nazwa będzie miała jeszcze większy sens, kiedy dasz graczowi opcję zostania żołnierzem. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak zdecyduje sie na Diabolik :) spodobało mi sie :P

grafika bedzie z teksturą od zewnątrz podwójny kontur + smud edge (czy jakoś tak) dużo pamięci żre ta opcja?

za jakiś czas jak porobie troche grafiki moze zarzuce jakieś screeny żebyście zobaczyli jak grafa sie prezentuje ;) grafy nie jest dużo ale strasznie wolno mi to idzie :P na dodatek mam problem z tilesetem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...