Skocz do zawartości

Przyjmę do teamu


zalu

Rekomendowane odpowiedzi

A więc jest nabór do teamu narazie bez nazwy

no narazie nie mogę przedstawić moich produkcji czyli wstąpienie do teamu to taki pseudo ryzyk fizyk

no więc kogo poszukuję

-jakiegoś w miarę dobrego programisty żeby umiał skrypty do strategi (budowanie,poruszanie wojsk etc.)

-muzyka

-(niekoniecznie) webmastera

-grafika

projekt jaki planuje to: Twierdza Wojen:Czas Mroku będzie on (mam nadzieje ) podobny do imperi online

http://www9.imperiaonline.org/imperia/game...es=ok?rand=1221

tak więc czekam na zgłoszenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalu, żeby założyć team, trzeba najpierw przestać zakładać tematy z banalnymi pytaniami i jak Ci jeszcze odpowiadają to to pojmować, bo tak to za chiny się nie porozumiesz z ewentualnymi członkami teamu. Nie wiem po co ci team skoro nic praktycznie nie potrafisz wnioskując po tematach, lepiej się poucz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś https://gmclan.org/up2661_11_Kopia_The_Crim...ona_wersja.html

 

miałem leprze ale nie przeżyło formatowania dysku

 

To tak samo jak bym ja mówił zrobiłem gre w gml z jakością graficzną bijącą crisisa na głowę i wyciągającą na geforce 2 600 Fps.Ale brat mi usunął ...

Więc zrób i pokaż nam coś dobrego to chętni do teamu się znajdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalu, skoro robisz RTS'a - tak jak ja (sądze też, że ode mnie zaczerpnąłeś pomysł), musisz wiedzieć co ma być w nim i co jesteś w stanie zrobić. Jeśli szukać ludzi na projekt, który jest w sferze marzeń to nie masz szans na by ktoś doszedł do takiego teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszę wam niczego udowadniać jak pisałem ryzyk fizyk i tego nie zmienię

Takim podejściem napewno nikogo nie ściągniesz do teamu...

Ludzi trzeba zachęcić, zaprezentować COŚ DOBREGO co się zrobiło. Bo tak na odwal się, to sobie można w kółko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierw skończ swój pierwszy projekt a dopiero potem zakładaj team, albo załóż tak jak ja jestem w nim jedyny i jak ktoś bedzię chciał to do mnie na priv napisze a nie zaśmiecam forum. Jak na razie nikt nie napisał i jest dobrze. Tworze sam gry i w Creditsach też jestem sam poszukaj po rodzinie może ktoś się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Team nie robi akcji: zbieram ekipe (no chyba ze sa zdesperowani). Dobry Team sam wie kogo im potrzeba i sam sie zglasza do potencjalnych czlonkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie muszę wam niczego udowadniać jak pisałem ryzyk fizyk i tego nie zmienię

 

Jak juz planujesz team to raczej by wypadalo cos przedstawic wiecej na ten temat . W ciemno nikt nie pojdzie , nie dosc ze za darmo to jeszcze nie wiedza co beda robic. Na temat projektu duzo nie wspomniales.

 

@Mateki http://komputery.katalogi.pl/CD_Projekt_po...3;-t114093.html ? ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Team nie robi akcji: zbieram ekipe (no chyba ze sa zdesperowani). Dobry Team sam wie kogo im potrzeba i sam sie zglasza do potencjalnych czlonkow.

Czyli mój "team" można by nazwać dobrym ;D ? Bo też nie szukam członków, tylko w razie potrzeb się zgłaszam do odpowiednich osób ;p .

Ja sądzę, że dużo dla teamu robi jak osoby w nim będące znają się na żywo, wtedy jest lepsza współpraca i mobilizacja. Szczególnie w teamach gdzie nie ma wynagrodzenia za wykonaną pracę, bo jak zamawiamy u kogoś grafikę i muzykę to nie trzeba go znać osobiście, przynajmniej moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Twierdzę będę czekał na tą grę ^^ , a mam pytanie

 

-Czy to będzie taki miniamigos ?? czyli że będą nie wszystkie wojska z twierdzy ?? , bo jak wszystkie ze wszystkich wersji twierdzy to spoko loko ^^

-Czy będzie możliwość grać 1 on 1 przez internet na łączu hlds ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...