Skocz do zawartości

ugaczaka


Belcik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oceniałem jeszcze, więc:

 

Ugaczaka - jedyna gra, gdzie:

- będąc Kubusiem Puchatkiem możesz zwalczać tabuny niggasów z czaszkami na łbach

- twoja broń wydaje dźwięk "Zium!", po czym wystrzeliwuje przerośniętą kulę bilardową

- murzyni mówią "ugaczakaugaczaka" głosem trzynastolatka (tym samym, co wcześniej wspomniany zium)

- muzyka przypomina pracę eskowego dj-a na haju (czyli g**no do kwadratu)

 

Będzie 3, bo to jest śmieszne, ale na poważnie - 2.

 

edit: 84pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tabuny niggasów z czaszkami na łbach

 

na moje to są kjubony z pokemonów :P

 

104.jpg

 

nie wiem czemu ale to trzynastoletnie ugaczaka mi sie podoba :P w ogóle od strony dźwiekowej mi sie podoba :P

podsumowując: lubie pokemony, oprawa dźwiękowa na najwyższym poziomie, + 1 na zachęte no i ta kref

2 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zachecony komentarzami zagralem i coz, grafika bije po oczach i to mocno. dzwiek akurat pasuje shiza prawie jak w stalkerze. boli smierc po jednym dotknieciu, pomysl z kulai bilardowymi - coz jesli taka jest konwencja to ok ale mogly by znikac, albo dawac jakies kombosy po trafieniu w jedna z tych kul ktore juz leza na ziemi... coz zlapalem wene ide robic wlasny surwiwal :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szata zdobi człowieka :]

 

Taka śmieszna ta gra, a muzyka to mnie po prostu powaliła xD

Grafa dużo nie różni się od tej propy z lepszych gier, mam na myśli Uga-Huntera

 

EDIT:

Dla tych co nie zrozumieli chodzi mi o to, że propa wyrobił już sobie wysoką renomę na GMC i dlatego pewnie dostałby oceny o 2 wyższe niż belcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie racje emot11.gif a jakbym wcześniej wiedział że to propa zrobił tą grę to postawiłbym jej 5 gwiazdek nie 2

Aha, czyli Propa jakby zrobił Catch The Clowna, to by dostał 5 gwiazdek, a jakby ktoś inny zrobił identycznego to 1 gwiazdkę by dostał? Zaje*isty tok rozumowania. Po prostu, pogratulować tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT:

Dla tych co nie zrozumieli chodzi mi o to, że propa wyrobił już sobie wysoką renomę na GMC i dlatego pewnie dostałby oceny o 2 wyższe niż belcik

Aha czyli że on zrobił taką gre co mi się podobała a teraz to np. same nie wypały no ale nic tamta była super to te też na 5 ocenię -,- Spłoń ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypowiedzi trolu, który stwierdził, że jakby wiedział, że to gra propy, to by dał wyższą ocenę ;p .

tylko że to wszystko nie było tak całkiem na poważnie, bo jeśli o mnie chodzi wisi mi kto robił gre, ważne że jest dobra, gorzej jak jest zła. Poza tym rzadko oceniam gry, ta wyjątkowo przyciągnęła moją uwage :P A propa powinien za to dostać 1 bo stać go na więcej :] ale rzeczywiście niektórzy robią tak że patrzą: o gra propy, fajne screeny i stawia 5 pisząc przy tym: supeeer gra! bez jakiegokolwiek uzasadnienia :/ boli mnie to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak jest na GMClanie, że głównie userzy patrzą na rangę, nick, żeby się tylko podlizać.

 

"Nie szata zdobi człowieka"

@Morrowind: Przytocze po krótce taką fajną bajkę kiedyś zasłyszaną w wersji ziom.

 

Był sobie raz Max. Gościu wygrubasiony, mający kilkanaście fur, skór i komór. Postanowił raz zorganizować party dla ziomów z osiedla. Każdy mógł przyjść. Przyszedł tam także Stanisław, gościu mądry, aczkolwiek jego cały majątek szacowany był na kwotę trzycyfrową. Żebrał i chodził w podartych, niemarkowych ciuchach. Poszedł tam, gdyż wiedział, że może się nażreć i beknąć po Coli. Ale, goryle Maxa widząc obdartucha, poczęstowali do kopniakiem z markowych butów. Stanisław postanowił coś sprawdzić. Poszedł do kumpla i pożyczył gajerek. Po drodze znalazł zużytą kartę telefoniczną (w dzisiejszych czasach na topie są komórki batoniki cieńsze od rowka w .... nie stare cegły). Poszedł na party, pokazał Gorylom swoją "kartę kredytową" i wszedł. Tam zaczął moczyć rękawki i nogawki w ponczu, czipsach i wusztach mówiąc przy tym " jedz, jedz. posil się". Wtedy wszedł wnerwiony Max i spytał:

-Co ty gościu pawiana świrujesz ?

-Jak to? Gdy przyszedłem w ciuchach z lumpeksa twoi ludzie nie wpuścili mnie. Gdy przyszedłem w gajerku wszedłem bezproblemu. Więc chodziło o ciuchy, niech się "najedzą".

Max zrozumiał swój błąd, wywalił goryli. Od tej pory na party mógł wleźć każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...