Skocz do zawartości

Build the tower


Thobby

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Build the tower

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis:Po angielsku w game information, a tutaj daje po polsku: Głównym celem jest zbieranie cegieł, gdy zbierzesz ich 20 musisz wziąć chorągiewkę, wtedy wygrasz gre. Podczas zbierania cegieł, atakuja cie przeciwnicy strzelając do twojej wieży z dwóch stron. Twoje zadanie: odeprzeć ich atak dwoma bohaterami. Sęk w tym, że nie możesz poruszać się oboma bohaterami naraz. Musisz aktywować tego, którym chcesz się poruszać za pomocą klawiszy 1 i 2. Kiedy wrogowie strzelają w kierunku twojej wieży, możesz zasłonić ją własnym ciałem ( no, może nie własnym tylko jednego z bohaterów :P) i strzelić do przeciwnika, by go zabić. Każde trafienie przeciwnika w ciebie powoduje strate 5 pkt życia, których każdy bohater ma 100. Podczas gry liczony jest czas. Mam zamiar wystawić gre do Yoyo Games Competition 3, w tym celu żeby porównać ją sobie z innymi grami. Nie mam zamiaru wygrywać nagród, bo w porównaniu z innymi grami, ta na pewno jest beznadziejna ;] Wiecej w game info.

 

Download: https://gmclan.org/up3313_4_build_the_tower.html

Rozmiar pliku: 3,25 mb.

 

Screeny:

www.alefajnie.yoyo.pl/screen1.png

 

P.S. Ups, zapomniałem usunąć i jak sie kliknie Enter, wygrywa się gre :P później zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Bohaterowie nie sa animowani. Kolesie skaczą nie uginajac kolan, co wyglada bardzo dziwnie. Po drugie: Jest za krótka, przeszedłem ją w minutę. Po trzecie: Niemal zero dźwięków. Po czwarte: Gra ma bugi i postacie zacinają się w cegłach. Po piąte: Wieje nudą już po paru sekundach. Po szóste: Brak opcji i menu. Chyba czas skończyć tą wyliczankę.

 

w porównaniu z innymi grami, ta na pewno jest beznadziejna ;]

To chyba racja. Niestety jestem zmuszony wstawić 1/5, ale nie zniechęcaj się, następnym razem może zrobisz lepszą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...