Skocz do zawartości

Drag Racer


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Drag Racer

 

Gatunek: Wyścigowa

 

Opis: Ta gra jest rodzaju wyścigowe- uliczne wyścigi.W grze jeździmy po ulicach miasta, tuningujemy samochody, wygrywamy wyscigi itd. Sterujemy za pomocą strzałek.Życzę 'miłej' (w pewnym sensie ;D) gry.

 

Download: https://gmclan.org/up4230.html

Wersja poprawiona(final): https://gmclan.org/up4230_4_Drag_Racer_v_0_1.html

Rozmiar pliku: 11 MB

 

Autorzy:

Programowanie:
BartekGMClan

Fabuła:
BartekGMClan

Grafika:
BartekGMClan, internet (m. in. blok Wojzaxa)

Muzyka:
50 cent, Liber& Doniu

Screeny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe prawie jak GTA. Pograłem troche, nie mogłem przejść pierwszego wyścigu. Przyj****e kolizje. Wbijałem się w ściany. Domy jakie widziałem to jakieś kwadraty i kilka willi z czerwonym kwadratem, a no i salon samochodowy. Nie wiem co tu zajmuje 11mb chyba muzyka. BTW. Na przyszłość konwertuj na Vistę.

 

EDIT: Błąd wyskakuje przy wyścigu. Lol zapomniałem ocenić 2. Uważam to za nie dokończoną grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie odrzuca brzydkie menu - tło ściągnięte z sieci połączone z paintowymi przyciskami ;/

Zacząłem grać i od razu stwierdziłem, że przez kolizje nie da się grać.

Do tego zauważyłem, że auto im większą ma prędkość, tym większy jest kąt skrętu (a chyba powinno być odwrotnie nie?)

Dojechałem do miejsca wyścigu, z przerwami na postoje przy murach (?)

Klikam enter, wyścig się zaczyna, a ja ruszyć nie mogłem, bo pojawiłem się tuż przy jakimś murze.

A że to bardzo denerwujące było, to (a jakże inaczej) grę wyłączyłem...

Dopuki nie naprawisz systemu kolizji, to chyba nikogo nie znajdziesz, któ by miał ochotę w to zagrać;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem niezły, takie uproszczone NFS w 2d, jednak wykonanie pozostawia na prawdę wiele do życzenia. Jak już większość wcześniej napisała system kolizji jest totalnie skopany i wymaga poprawienia, jeśli poświęci się dość czasu to można nawet przejechać przez ścianę :P . Druga sprawa to wyścigi, pomijając błąd na początku każdego wyścigu, nasz przeciwnik zawsze startuje jakby go ktoś z procy wystrzelił, a my musimy mozolnie rozpędzać wóz. Dodając do tego to, że każdy kontakt ze ścianą kończy się utknięciem, więc wygrana właściwie graniczy z cudem. Może być z tego niezła gra, ale na razie jest kiepsko. 2 gwiazdki za to że gra ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Grafika mi się w ogóle nie podoba. Nazwa chyba też zła bo z tego co pamiętam w NFS "Dragi" to były wyścigi w stylu na 1/4 mili, a tu są wyścigi uliczne. Menu.... flee, przez nie odechciewa się grać :P Ciekawe AI samochodów "cywilnych" Gdy akceptowałem wyścig, to byłem ustawiony w przeciwną stronę co przeciwnik i przez to że musiałem się odwrócić i przy tym walnąłem w budynek czy coś przegrałem wyścig :( Żeby Cię nie zniechęcać dam Ci 3/5 :P Postaraj się bardziej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...