Skocz do zawartości

Zablokowane AO: ial.no-ip.org


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Ta, dopiszę coś jeszcze do kodu i mam bana albo warna, super licencja, gratulacje pomysłu dla panów z Gear-Studio :]

Kofel, jak będziesz pisał ten serwer to napisz go na licencji GPL :P

Aw, ta licencja ma jakąś nazwę? Jest zarejestrowana? :D

 

EDIT:

Uwierzcie mi, nie chcecie grać na modyfikowanym serwerze, jest masa bugów, których nie poprawimy bo wiecie co ;P

Wkurza mnie jeszcze to, że ten serwer taki ciężki i dwukrotnie spada FPS gdy gram w almorę przy nim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzacie - gdyby twórcy gry zaczęli nagle egzekwować swoje prawa do niemodyfikowania kodu, to wszystkie mody gier które nie mają narzędzi moderskich upadną. A nic tak człowieka nie cieszy jak dodatkowe bajery do gier w które grało się namiętnie.

 

Tak czy siak Bagno zmodyfikował kod serwera na własny, niekomercyjny użytek i nie rości sobie z niego zysków. Licencja licencją, ale nie można przesadnie wszystkiego wymagać, bo na chama można się uprzeć, że jeśli ktoś chce pożyczyć gazetę Cd-Action kumplowi to musi dołączyć i płytę bo dystrybucja bez płyty jest zabroniona (a to tyczy się tylko dystrybutorów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle to albo g-Enjoy coś spieprzył albo Almora nie przyjmuje nadmiaru expa. Miałem 30+k/5k expa. ;[

Zdecydowanie to drugie.

Jest więcej bugów w naszym zmodyfikowanym kodzie, na przykład zajęty slot z gaciami, który tak naprawdę jest wolny :P

Problem z tym, że jak ustawisz powyżej 1000% w większych potworkach nie ma złota i rzadziej wypadają z nich itemy, a z robaków po 30k złota.

Dlatego lepiej trzymać się w 1000% max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Hah, bo ALmora to nie jest projekt Open Source, to też nie wolno jej modyfikować. Tak samo jak wielu innych programów i gier. Sama dekompilacja GM to już przestępstwo, a licencja gry czyni z niego aż dwa przestępstwa.

 

Niestety - takie sa prawa autorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno, owszem, są takie prawa, ale zobacz na grę np. San Andreas, dzięki temu że społeczność się nie przydygała to są świetne modfyikacje i programy do tego przeznaczone i taka wielka firma jak Rockstar Games ne ściga ich bo poprostu by stracili klientów, proste. Tak samo z pisaniem wolnym sterowników do sprzętu, dużo by wymieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Nie wolno, owszem, są takie prawa, ale zobacz na grę np. San Andreas, dzięki temu że społeczność się nie przydygała to są świetne modfyikacje i programy do tego przeznaczone i taka wielka firma jak Rockstar Games ne ściga ich bo poprostu by stracili klientów, proste. Tak samo z pisaniem wolnym sterowników do sprzętu, dużo by wymieniać.

A co nas to obchodzi? My to nie inni, kapiszi? Gdyby to była Twoja gra, to inaczej byś śpiewał, a że nie jest, to trujesz pseudoidealistycznymi wywodami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co nas to obchodzi? My to nie inni, kapiszi? Gdyby to była Twoja gra, to inaczej byś śpiewał, a że nie jest, to trujesz pseudoidealistycznymi wywodami...

Nie, wyraziłem swoje zdanie. Mnie też to nie obchodzi może i było by to nie legalne, ale bym zrobił modyfikacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...