Skocz do zawartości

games-graphis.pl


Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam do Was pytanie, czy opłaca się zamówić domenę games-graphis.pl (a hosting to nie problem) ?

Jak wiecie ta strona będzie służyła po to aby każdy użytkownik mógł dodawać i pobierać grafikę do gier.

Wszystko omówiliśmy z Markuzem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam :)

 

Mam do Was pytanie, czy opłaca się zamówić domenę games-graphis.pl (a hosting to nie problem) ?

Jak wiecie ta strona będzie służyła po to aby każdy użytkownik mógł dodawać i pobierać grafikę do gier.

Wszystko omówiliśmy z Markuzem.

Domenę to możesz podpiąć pod PDG. Kupuj, kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... macie jakieś pojęcie o PHP?

 

Jeśli oprzecie to na własnym silniku to są spore szanse powodzenia. Wiesz, kategorie, komentarze, oceny. Dobra wyszukiwarka. Pod obrazem informacja, czy wymagane creditsy czy nie, autor itp.

 

Ja bym z chęcią napisał galerię, ale muszę pisać własny portal :|

 

Swoją drogą to głupie pytanie zadajecie :P Każdy powie, że tak :P Bo mu to wisi, on nic się nie namęczy, a jedynie może skorzystać :P

 

Choć ja np. głosuję na nie. Najpierw trzeba napisać solidny skrypt dla tego portalu, zdobyć userów, a później pieszczoty typu domena. Bo co komu przeszkadza kilka literek więcej w adresie...? Samo posiadanie domeny nie oznacza, że projekt będzie dobry.

 

Ale trzymam kciuki za projekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam jak zamowie na nazwa.pl to po roku zamowie np. na domeny.pl

 

Taki numer nie przejdzie. Serwis w którym kupisz domenę przez jakiś czas będzie trzymał domenę na własny użytek w nadziei, że jednak wrócisz i wykupisz na następne lata. Jeśli serwis był bardzo popularny, to po dłuższym okresie niekupienia domena zostanie odsprzedana serwisowi parkingowemu, która będzie żądała za odkupienie parokrotnie większej sumy pieniędzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki numer nie przejdzie. Serwis w którym kupisz domenę przez jakiś czas będzie trzymał domenę na własny użytek w nadziei, że jednak wrócisz i wykupisz na następne lata. Jeśli serwis był bardzo popularny, to po dłuższym okresie niekupienia domena zostanie odsprzedana serwisowi parkingowemu, która będzie żądała za odkupienie parokrotnie większej sumy pieniędzy...

 

A no to szkoda hehe

 

Ja bym proponował nazwę strony: darmowegrafikidogier.pl

 

eee za długa nazwa wolałbym freegamesgraphics.com :P Bo serwis będzie wielojęzyczny:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadekkleofas, lol? Można zrobić tak że kupujesz na pierwszy rok w np. nazwa.pl a potem rejestrujesz w onet.pl o przeniesienie domeny do nich i masz o wiele taniej.

 

No i co że przeniesiesz, jak i tak musisz zapłacić za przedłużenie domeny w związku z tym niewiele mniej (Akurat na onecie jest jeszcze drożej niż w innych rejestratorach domen), a dużo pierdolenia z tym. Jeśli chodzi o domeny to te 30-60 zł nie robi specjalnej różnicy w porównaniu z innymi sporo większymi kosztami typu utrzymanie serwera itp., nie mówiąc o mogących zaistnieć problemach i braku dostępu do strony. Lepiej wykupić u konkretnego rejestratora i mieć święty spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...