Skocz do zawartości

Sterowniki geforce go 7600


David Dark

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktos gdzie znajde aktualne sterowniki do karty nvidia geforce go 7600? Probowalem wszedzie (stronke nvidii rowniez), instalowalem juz jakies pakiety ale Steam ciagle mi buczy ze mam stare sterowniki, no i efekty w grach nietrudno bo mi do czasu do czasu gry z sourc'a siadaja. Juz sie powoli zaczynam martwic ze mam lapa z lewa karta o ktorej nvidia zapomniala :/

 

Jesli ktos by znalazl link do sterownikow tej karty to bylbym wdzieczny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up:

A co niby takiego złego jest w przejściu na nowszy system :boxed: . Za cholerę nie potrafię zrozumieć stereotypu wśród gmclanowiczów, że najnowsze wersje wszystkiego są najgorsze. Był GM6, to każdy używał GM5, bo GM6 był wg nich do niczego. Jest GM7, to każdy używa GM6, bo GM7 jest wg nich do niczego. Był Windows XP, to każdy zachwalał pod niebiosa Windowsa 98. Jest Windows Vista, to wszyscy wypominają, żeby na niego nie przechodzić, bo XP lepszy. Litości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam viste, o dziwo oryginalną i uważam, że to bardzo dobry system :) tylko niektóre gry i programy starsze nie działają bo nie mają zgodności ale mało jest takich ;p ale do visty potrzeba dużo ramu i dobrą kartę graficzną... Jak to bywa vista na starszych kompach nie pójdzie. Osoby które mówią, że wista jest do bani, nigdy nie mieli z nią do czynienia dłużej niż 5 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, nie wszystko działa, ale pojawiają się na sieci patche żeby działało pod Vistą, a większość rzeczy i tak działa. Tylko starocie rodem z Win95 mogą nie działać, ale je można z sukcesem odpalać pod Windowsową wersją Wine, na której one pójdą ;p . Zresztą, wciąż nie mam Visty na swoim kompie, to nie mogę powiedzieć dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...