Skocz do zawartości

bloczki


Rekomendowane odpowiedzi

To niby twoj brat, ale dlaczego sie nie zarejestruje? Bo to ty lol

I gdzie ty widzisz tam przeklenstwo?

kolejny....nie możesz wyciągać wniosków skoro NIC nie wiesz...mój brat nie chce się logować, ma 16 lat i ostatnio coś mi się wydaje że skończy z robieniem gier....

 

 

borubarartur, weź wyjdź.
jeżeli cię uraziłem to przepraszam...wyraziłem tylko swoją opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajniejsza by w 3d byla

Tiaa to zrób takową ;/

nie no kurczę aż muszę się odezwać w tej dyskusji bo mnie ch** strzela.

człowieku zachowujesz się jakbyś miał tak naprawdę sam 13 lat i dopiero przechodził okres dojrzewania. Ciśniesz na młodszych użytkowników tylko dlatego, że wyrażają własną opinię nt. gry (a chyba o to właśnie chodzi)...

ledwie co zjawiłeś się na forum i jedyne co potrafisz robić to ubliżać innym użytkownikom... weź zastanów się wogóle nad swoim zachowaniem....

I nie propaguj tak swojego wieku, bo naprawdę zachowujesz się jak 13-to letnie, obrażone na życie dziecko neo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

borubarartur, może i pomysł gry był dobry, ale wykonanie beznadziejne, ktoś wspomniał, że menu obfite, ale na co to, popracuj lepiej nad efektami w grze, grafiką i jakimiś trybami gry, czy coś. W ogóle nie potrzebny ten profil w grze, ani wyniki. A co do Twojego mieszania z błotem każdego użytkownika, który Cię skrytykuję, to:

 

Jeżeli masz naprawdę 17 lat :boxed: to zachowuj się jak na ten wiek przystało, bo zachowujesz się jakbyś nie potrafił przyjąć na siebie krytyki (a po tym co piszesz, "co wy o mnie wiecie") to powinieneś ją przyjąć i coś sobą zaprezentować - zmobilizować się do robienia lepszej gry, a nie tylko ciągle narzekać. Denerwują mnie też Twoje wypowiedzi w stylu "nie widziałem żadnej Twojej gry" albo "nie gadam z 13-latkiem", z całą pewnością mogę Ci powiedzieć, że większość użytkowników tego forum zrobiłoby lepszą grę od Twojej w krótszym czasie, niż Ty ją wykonywałeś i na pewno są mądrzejsi, niż Ty. Choć są młodsi...

 

Tyle ode mnie, o!

 

P.S. Za grę dostajesz 2/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lenin- a zrobie, ale tylko kiedy borubarartur skrypt udostepni (nie chce mi sie od poczatku robic)

 

i myslisz ze ci ktos da, wiesz najpierw bym mowil o poprawienie jakosci gry a potem gadal o 3d, wg mnie ta gra sie nie nadaje na 3d bo i tak nie bedzie wciagac, poprostu takie gry bez bonosow i niczego majaca tylko cel zniszczenia jak najwiecej gier nigdy nie bedzie wciagac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee... no to tak grafika taka o no niech będzie 3/5, dalej, grywalność niby to logiczne ale jednak chciało mi sie spać ;]. Dźwięk wolałem odsłuchać jakiejś z kompa niż tą w grze. Ale największym plusem jest to że to dosyć oryginalny pomysł. Niestety wykonnie szajskie ;/.

 

borubarartur: Jeśli masz 17 lat to myślę, że mógłbyś być tym 17-latkiem bo narazie zachowójesz się nad dziecko emostrady, nie potrafisz przyjąć krytyki, że gra się komuś nie podoba, chociaż sam napisałeś, żeby ją ocenić! Umiesz tylko wyzywać i ciskać obelgami na każdego komu się nie spodoba. To tyle odemnie. Aha chciałem tylko dodać, że ten avatar, mnie wkurza i sądze, że jest "niegrzeczny".

 

2/5

 

Pord0 PhoenixPL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...