Skocz do zawartości

Zablokowane Stronka z narzędziami do GM


Mucco

Rekomendowane odpowiedzi

Hey :D

 

Wpadłem na pomysł stworzenia stronki z płatnymi narzędziami do GM (menu, dll'e, sprity, silniki, itp.). Ponieważ jestem w tym na prawdę niezły(nie przechwalam się! :D ) zakup odbywałby się poprzez wysłanie sms'a i otrzymanie kodu zwrotnego, który należałoby wpisać na stronce.Aby nie kupywać w ciemno,daną rzecz(np.menu) możnaby przetestować w pliku *.exe! Co wy na to? :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł stworzenia stronki z płatnymi narzędziami do GM (menu, dll'e, sprity, silniki, itp.).

Każdą z tych rzeczy można ściągnąć za free z sieci...

onieważ jestem w tym na prawdę niezły

Sam byś je robił? Już to widzę

Czyli ogólnie żal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kto by ci cos takie kupił, skoro tu mozna kogos poprosic o grafike, albo nawet kolege. I tak gdyby cos kosztowało 2,44zł to i tak pobierali by prowizje lol

Bezsensu

Spokojnie,chodzi tutaj o opłatę symboliczną,czyli np.2,44 :-)

Prowizja - wiadomo,ale i tak dostanę parę grosza :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw to czemu każdy teraz próbuje na jakiś syfach zarabiać? Najpierw jakiś gościu się pyta, czy kupią jego gierkę za 50 gr, teraz Ty próbujesz sprzedawać rzeczy, które są za darmo w sieci...

Nie, nie rozumiem tego wogóle <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ten pomysl za nic nie przejdzie - kazdy kto by chcial sprzedawac cos swojego, sam sie zajmie dystrybucja narzedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmot, zmień ava, bo myślałem, że to mucco sam do siebie powiedział xd

Ha ha ha :D Przecież na odległość widać,że to przeróba mojego ava :]

 

Co do was:może rzeczywiście był to głupi pomysł,ale to wasza strata - zrobiłem już wiele dll'i oraz silników(no może "wiele" to lekka przesada,ale 3 pełnoprawne silniki są),a nad zaawansowanymi menu pracowałem czasami po 2 tygodnie.Nie,nie umieszczę tego za darmo...może kiedyś.Ale mogę wam dać exe'ki :twisted:

 

Co do Marmota:udało ci się...uraziłeś mnie,gratuluję :(

 

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...