Skocz do zawartości

[CMS] Beta testy mojego CMS-a!


Luksor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Luksor bye.

 

Moderatorzy/admini wiedzą co już mają robić. ( przy najmiej to samo co było w moim przypadku, piczer ma rację. )

Niby co mają robić? Tak jak powiedział Marmot: nie trzeba mieć źródła, aby znaleźć bugi, w sumie już nawet Globi znalazł bug bez zaglądania do źródła.

 

 

EDIT:

@Marmot: czemu przeniosłeś do Vallhalli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co jak co, ale Valhalla jest lepszym miejscem na prośby o testowanie czegoś, czego źródła zobaczyć się nie da, niźli miejsce w którym ludzie się pytają o porady z PHP. Przynajmniej takie jest moje zdanie, jak się innym modom nie spodoba, to przeniosą z powrotem ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo co jak co, ale Valhalla jest lepszym miejscem na prośby o testowanie czegoś, czego źródła zobaczyć się nie da, niźli miejsce w którym ludzie się pytają o porady z PHP. Przynajmniej takie jest moje zdanie, jak się innym modom nie spodoba, to przeniosą z powrotem ;p .

W sumie i racja, niech tu będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosć może:

- Czytać newsy

- Zarejestrować się

 

xD. Zarejestrować się każdy może

 

Poza tym jak mamy sprawdzić jeszcze nie poznawając panelu admina. Poza tym ten CMS przypomina mi mocno obcięte PHP-Fusion ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD. Zarejestrować się każdy może

 

Poza tym jak mamy sprawdzić jeszcze nie poznawając panelu admina. Poza tym ten CMS przypomina mi mocno obcięte PHP-Fusion ;)

Kilkanaście postów wcześniej opublikowałem screeny z panelu admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luksor: hmm? Bo nie wiemy jak działa kod? Gdybyśmy wiedzieli, co robi każda zmienna, czy nie brakuje jakiegoś zabezpieczania itd., wyłapalibyśmy ze 100 razy więcej

Wiem, ale nie mogę tak rozdawać kodu, dużo czasu zajęło mi pisanie tego skryptu. Może kiedyś, kiedy będe pisał już o wiele lepsze skrypty, udostępnię kod tego.

 

Warny dodam, bany też, na razie jest funkcja kasowania konta.

 

Kto chce VIPa? Dam pierwszej osobie, która się zgłosi. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale nie mogę tak rozdawać kodu, dużo czasu zajęło mi pisanie tego skryptu. Może kiedyś, kiedy będe pisał już o wiele lepsze skrypty, udostępnię kod tego.

 

Warny dodam, bany też, na razie jest funkcja kasowania konta.

 

Kto chce VIPa? Dam pierwszej osobie, która się zgłosi. :P

 

Ja! Ja się zgłaszam! Naprawdę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie sądzę, aby ktoś go chciał. My chcieliśmy tylko pomóc, a nie kraść. Więc nara.

Wiem, że macie dobre intencje, może jak będzie skończony to dam do testów.

 

TuxMan zaraz ci ustawię :P

 

EDIT: Dodałem system warnów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie poniesie.

 

KURWA z jakiej racji on tylko dostał przeniesienie do innego działu a ja odrazu warna i zablokowanie tematu? Coś tu nie hallo, moje clickshare też może wymagało poszukania bugów? Brawo Marmot. Zobacz tu: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=13082#

 

@up

Twój kod wygląda pewnie jak jesień średniowiecza. >.> Więc pomyśl, kto normalny na tym forum by go użył?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Online: TuxMan,

 

Fajnie, bo to przecież podstawowa funkcja każdego CMSa :)

 

Btw, dodaj jeszcze system forum i PW w swoim CMSie :). A gdzie dobry system warnów. Za co lololol(cośtam, nie pamiętam nazwy użytkownika) dostał warna na CMSie. Powinno być warnowanie z widocznym powodem np.

lol - historia ostrzeżeń

23.07.2008 - od: Luksor (dodanie ostrzeżenia)
Powód: Obrażanie admina
1.09.2008 - od: TuxMan (odjęcie ostrzeżenia)
Powód: Miłego roku szkolnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo nie umiem robić SQL Injection, albo Luksorowi udało się przed tym zabezpieczyć, arrr ;[ .

A widzisz, pousuwałem bugi krytyczne. :] Następnym razem, nie próbuj haxiorować od razu tylko zgłoś błąd jak znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luksor:

Żeby znaleźć błąd, czy skrypt jest podatny na SQL Injection, to trzeba zastosować wpierw takowy :P . Jak mogę Ci zgłosić coś, o czym nawet nie wiem czy istnieje xd ? Inaczej się nie da sprawdzić nie widząc kodu :] .

 

@Tuxman:

SQL Injection to banalna sprawa, nie trzeba być haxorem jakimś wielkim, żeby umieć się nim posługiwać. Nawet na Wikipedii jest opisane jak takowy atak przeprowadzić xd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Luksor:

Żeby znaleźć błąd, czy skrypt jest podatny na SQL Injection, to trzeba zastosować wpierw takowy :P . Jak mogę Ci zgłosić coś, o czym nawet nie wiem czy istnieje xd ? Inaczej się nie da sprawdzić nie widząc kodu :] .

 

@Tuxman:

SQL Injection to banalna sprawa, nie trzeba być haxorem jakimś wielkim, żeby umieć się nim posługiwać. Nawet na Wikipedii jest opisane jak takowy atak przeprowadzić xd .

No to haxioruj dalej, jak coś znajdziesz to napisz. :)

 

Heh przydałby się system komentarzy :P

Mam to w planach. :]

 

Prośba: nie zakładajcie kont o wulgarnych nazwach. Wszystkie takie konta będą kasowane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...