Skocz do zawartości

Yohoy!


Piczer

Rekomendowane odpowiedzi

Boże, wy dalej nie rozumiecie co ja piszę, przecież widać że ta gr nie jet warta większej oceny widać to! rozumiecie? widać! widać że obiekty są badziewnie ułożone etc etc, po jaką cholerę ściągać jak to widać?

 

@Edit dodam jeszcze że patrząc na screen widać doskonale też kod takiej gry.. ot co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ale coś Ci powiem. Ten screen może przedstawiać tylko fragment świetnej gry - np. może być coś takiego pokazane w grze, a nagle oddalenie kamery i okazuje się, że to było tylko w grze na jakimś tam monitorze, a dalej jest ciekawy gameplay. Ja na przykład z chęcią bym tak zbajerował kiedyś dla sprawdzenia, czy ktoś ocenia tylko po screenach. Zresztą, jest takie mądre powiedzenie -> "nie oceniaj książki po okładce" <- odnośnie Twoich wypowiedzi ono idealnie pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz przyznam sie szczerze ze przywalilem 1 popatrzywszy na screeny...

Dlaczego nie zassalem przed ocena? Ano dlatego ze odrazu ze screenow widac bylo ze gra nie zawiera ani ciekawej grafiki ktora przykula by do monitora, ani interesujacej rozgrywki. To co jest na screenie to wypociny amatora ktory siadl do GM-a i klikal przez 5 min na chybil trafil. Tak to niestety wyglada...

 

Pomysl na przetestowanie oceniajacych uwazam za interesujacy, ale wykonanie takie sobie, bo jak zobaczysz chlebek w zielone plamki, to po niego nie siegniesz, bo widac ze splesnialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej - to działa tylko w przeciwną stronę - czyli jeśli widzisz gierkę z takimi screenami jak tu , można walnąć 1, ale jeśli bym zobaczył taką grafę jak w almorze to chyba normalne, że jestem ciekaw jak się gra itp. więc ściągam a potem oceniam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej - to działa tylko w przeciwną stronę - czyli jeśli widzisz gierkę z takimi screenami jak tu , można walnąć 1, ale jeśli bym zobaczył taką grafę jak w almorze to chyba normalne, że jestem ciekaw jak się gra itp. więc ściągam a potem oceniam.

 

Według mnie KAŻDĄ grę się najpierw ściąga - potem ocenia. Jeśli chcesz ocenić, to ściągnij zagraj i wystaw uczciwą ocenę. Jeśli chcesz ocenić bez ściągania, to lepiej w ogóle nie ściągaj i odpuść sobie temat. :mellow:

 

Nie mówię tego do Ciebie, tylko ogółem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobre są kanapki z pomidorem! A teraz ci, którzy nie ściągnęli tej gry, niech ściągną i coś zobaczą.

 

Test zakończony. Teraz wiem, kto ocenia grę po screenie. Przy próbie wyjścia z gry wyświetla się informacja o wklejeniu statystyki z grania do postu, w kolorze tła postu. Jeśli zaznaczycie całą stronę (Ctrl+A), zobaczycie je. Ci, którzy zagrali w tą grę, możecie (ale nie musicie :P ) wkleić sobie poniższy obrazek do sygnatury. Będzie wtedy wiadomo, że jak oceniacie grę, ta ocena jest wiarygodna.

 

screenastarqx3.png

 

[img=http://img140.imageshack.us/img140/8830/screenastarqx3.png]

Brawo :thumbsup:

Zmodyfikowałem lekko twoją grafikę, specjalnie dla kaprawych i bezmózgich pod względem wyrażania opinii ludzi jak ja.

 

ALE - jak dla mnie, w takim biznesie jak tworzenie gier liczy się przede wszystkim "prezencja". Jeśli widzę gówniany opis i gówniany screen - wybacz, mogę powiedzieć że to jest gówno. I jeśli chodzi o gmclan - najczęściej taki tok myślenia się sprawdza (z powodzeniem można robić za proroka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...