Skocz do zawartości

[no_name] - nowa produkcja


Zakol

Rekomendowane odpowiedzi

Shoter Tymona już większość z was widziała, teraz czas na moją produkcję ~,~

Spróbuje stworzyć konkurencję dla Magic Softu. Ściągajcie i oceniajcie...

 

no_name

tylko klikać prawym i zapisz jako, bo Ranma znowu dał głupkowatą blokadę :P

 

PS. Cały czas pracuje nad odbijaniem się człowieka od ścian więc nie zjechać mnie tu, proszę B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest B.fajne ale :

 

1. Za silne boty ^^

2. Te ściany

3. Sterowanie troche dziwne :P (ten kursor strzelania przy chodzeniu też sie porusza <_<)

4. Dziwne że jak sie pojawisz to odrazu cie widzą i lezą do ciebie oO

 

Moja ocena 4/6 ;)

 

Licze na kontynuacje tego projektu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. to jest beta B) w versji finalnej nie bedzie tylu botow w jednym miejscu.

2. o ścianach juz mowilem.

3. w versji finalnej mapa bedzie o wiele wieksza i poruszanie sie kursora nie bedzie sprawiac problemu - wercz przeciwnie bedzie pomocne.

4. znowu powtarzam: to beta!! pozniej nie beda do ciebie lazic, chyba ze zauwaza niebezpieczenstwo B) teraz tak zrobilem zeby bylo troche akcji :lol:

btw. trzeba czytac info :P

 

kontynuacja bedzie. to byla beta 0.01 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy o których wspomnieli poprzednicy są bardzo wkurzające , a co do gry, no cóż, efekty fajne choć nie da się ukryć że w większości zostały wykorystane gotowe efekty dostępne w najnowszej wersji programu Game Maker.

I nie wiem czy to dotyczy tylko wersji beta, ale co ma wspólnego jakaś wojna czy coś (bo mamy tu doczynienia z żołnierzami) do chodzenia po korytarzach? Podczas gdy w grze MagicSoftu można było uznać ze akcja toczy się w jakimś budynku to tu tego niezbyt rozumiem. W grach strzelininkach o tematyce wojennej na otwartej przestrzeni nie powinno być razczej żadnego chodzenia po labiuryntach, choć być może ty masz w tym jakiś cel o którym dowiemy się później.

I jeszcze jedno , wydaję mi się że ludzik chodzi za szybko.

Jednak wytyczyłem tu głównie błędy , a niechciałbym żeby było to tak odebrane że gra jest zła. Ma ona także swoje zalety , takie jak dynamiczna akcja i fajna grafika.

Mam nadzieje że będzie to konkurencja dla gry MagicSoftu i będe uważnie śledził losy obu gier

Choć po 1wszej konfrontacji jest 1-0 dla shootera Magic softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc sprawa jest taka: Tymon poprosił mnie żebym mu pomugł w robieniu grafiki do jego gierki. Podczas pracy przypomniałem sobie o starym projekcie (z początku roku czy jakiś tak) i postanowiłem zmienć front :D

W weekend zacznę modyfikować grę, bo jak widać nie jest zbyt ciekawa. Jak na razie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranma:

 

Używam Internet Explorera, a problem w tym, że po kliknięciu na link wyskakuje okno "nie linkuj plików bezpośrednio, mój kolego".

Przy okazji mam w uploadzie zdjęcie płyty głównej, którą sprzedaje na Allegro i w aukcji po odświeżeniu okna zdjęcia nie widać :P Też jakiś błąd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zakol:

Jaka wersja internet explorera? 6? Czy zawsze wyskakuje ten komunikat czy tylko czasami.

 

A co do allegro, to to nie bedzie dzialac, poniewaz zrobilem by bezposredni dostep do plikow byl tylko z domeny i poddomen gmclan.org. :) Umieść screena na imageshack czy coś w tym stylu, bo za darmowego hosta do innych celów nie mam zamiaru robić (chociaż być może kiedyś :] ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...