Skocz do zawartości

Przykład bijatyki


Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest mój przykład bijatyki, są w nim 2 rodzaje ciosów, ludziki to patyczaki jest menu a w menu napisy sa rysowane olowkiem, poplontane jest trohe wszystko. Jak ja robilem to nie wiedzielem ze dam to jako przyklad myslalem ze zrobie se jakas bijatyke ale po zrobieniu silnika znudzilo mi sie :D Mam nadzieje ze sie przyda komus.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wlasciwie to co tam jest z zarejestrowanej? ja nawet nie wiem czym sie dokladnie rozni wersja zarejestrowana od nie.

Heh, nie rozumiem ludzika. On nie widzi różnicy pomiędzy zarejestrwoaną wersją a niezarejestrowaną a wziął i wydał 40 Euro na zarejestrtowanie Gma. No ludzie nie wyrzucajcie pieniędzy w błoto. Jeśli macie ich nadmiar i nie wiecie co znimi zrobić to ja przyjmę je z pewnością, i nie pogardzę nawet marnym 40 EURO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze roznice miedzy zarejestrowana a nie, tylko nie wiem dokladnie.

 

Zmienilem juz to i wrzucilem na uploader.

Mam problem z tym bo czasami sprity mi warjuja i zmieniaja sie nie na te co trzeba. wczensiej bylo tak kiedy wstawialem tlo. moze ktos to rozkmini bo ja nie wiem czemu tak jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Widze roznice miedzy zarejestrowana a nie, tylko nie wiem dokladnie.

 

Zmienilem juz to i wrzucilem na uploader.

Mam problem z tym bo czasami sprity mi warjuja i zmieniaja sie nie na te co trzeba. wczensiej bylo tak kiedy wstawialem tlo. moze ktos to rozkmini bo ja nie wiem czemu tak jest :/

 

Jak ściągnąc cos z uploadera? bo nie kapuje (pierwszy raz sie spotykam z takim czymś na forum :lol2: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wchodzisz na www.gmclan.org i jest taki spory napis "uploader" z ikona folderu, klikasz na nie i pojawiaja ci sie wtedy katalgi z nickami ludzi, wchodzisz do katalogu (w tym przypadku mojego) i tam beda pliki które zuploadowalem i mozna je sciongac :):P Tylko jesli nei masz zarejestrowanej wersji gm'a to nie sciągaj bo teraz jest tam wrzucony przyklad wymagajacy zarejestrowanej wersji, ta dla niezarejestrowanych jakos mi gdzies przepadlo, pewnie wyrzucilem ale i tak nie bylo to w pelni sprawne bo sprity wariowaly, a w tej nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...