Skocz do zawartości

phpbb


zalu

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z wrzuceniem phpbb na serwer za pomocą Total Commandera mam serwer tu : http://www.tripod.lycos.co.uk/

 

Jakie komunikaty wyskakują podczas uploadu??? Sprawdź, czy jakiś plik nie przekracza rozmiaru pojedynczego pliku na Tripodzie. Jakby co, to jest lepszy polski YoYo.pl, nie ma on takich problemów (poza reklamami), jak w Tripodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co, to jest lepszy polski YoYo.pl, nie ma on takich problemów (poza reklamami), jak w Tripodzie smile2.gif

Wrzucanie na FTP jest zazwyczaj takie same.

 

@zalu:

Może powiedz w czym leży problem, co nie działa, jaki błąd wyskakuje, czy coś w tym stylu, bo z tego co nam powiedziałeś do tej pory, to możemy Ci co najwyżej figę z makiem pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wszystko jak napisane co dalej ?

 

Wyrzucić total commandera i zainstaluj program przeznaczony do przesyłu przez FTP jako podstawowa funkcja - np. File Zilla. Naprawdę, z własnego doświadczenia wiem że po prostu taka FileZilla ma na tyle udogodnień (zwłaszcza przy zarządzaniu stroną internetową) że nawet, jak coś się przy połączeniu bardzo sknoci, to i tak w końcu się naprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek , pierdolisz farzeony - Total commander też sie do tego nadaje - ja używałem i nie narzekam

Webzir (Wizir?) Nabiłeś sobie posta

 

Firemark (ognisty pieron?) Jak mogłem sobie nabić posta, gdy tu nie się nie liczą posty? Ja chciałem by ten pan po prostu bardziej sprecyzował swoje pytanie. Po za tym w total commanderze, gdy zrobił wszystko należy właśnie przeciągnąć ze strony dysku do strony serwera, to, co chce się na niego wgrać.

 

Tja, zobaczymy kto pierdoli przy patchowaniu phpbb i edycji plików, jak się nam wersje popierniczą albo przerwie przesyłanie w połowie. Dla mnie FileZilla to miód.

 

Pierwszy miałem total commander i został chyba dlatego, że jestem do niego przyzwyczajony. Chociaż czasami szlag chce trafić jak przerywa połączenie w środku przesyłania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też nie jedno krotnie przerwało w trakcie przesyłania plików, szczególnie jak się wrzuca jakiś skrypt/silnik posiadający troszkę więcej plików. Wtedy jak przerwie w 70% to nie wiadomo od kąd kopiować, żeby wszystkie pliki działały - więc niestety trzeba wszystko od nowa U_u''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, FTP tak ma że z transferami jest różnie. FileZilla za to ma tak, że w razie jakiegokolwiek błędu przerywa transfer pliku i przepuszcza resztę, pozostawiając potem użytkownikowi wybór co ma zrobić z tymi niedosłanymi plikami (olać je, przesłać od nowa itp.), aby zapobiec szukaniu pojedyńczych plików i wgrywaniu całości od nowa. Działa to w obie strony, dzięki czemu nie trzeba ssać od nowa całej kupy plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...