Skocz do zawartości

Pytanie o pewną kreskówke


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Siema! mam pytanie czy ktoś zna kreskówkę z FoXKids(jetix) pt. Nowe Przygody Lucky Luke'a

jeśli tak to prosiłbym o internetowe namiary na odcinki tejże kreskówki PO POLSKU

ponieważ w moim posiadaniu jest tylko 16

tytuły jakimi dysponuję to :

 

Skarb Daltonów

Niech żyje Holly Woods

Towarzysze Daltonowie

Książęca misja

Latający kowboj

Gwiazdka Daltonów

Daltonowie wśród Indian

Sępy nad prerią

Duchy i kobzy

Związek zawodowy zbójców

Lucky Luke na Alasce

Sprawiedliwość dla Daltonów

Złoto dla Daltonów

Ukochana Berta

 

bardzo prosiłbym o namiary na odcinki ponieważ cholernie mi na tym zależy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej koledzy spokojnie :P ja sie pytam o lokalizacje odcinków a nie o ulubioną kreskówkę :D Nikas to że mam 14 lat i lubię lucky luka to chyba nic złego

a Ty to co lubisz Modę na Sukces, Pierwszą Miłość taki jesteś wielce poważny ?? mogę się założyć że Ty też lubisz jakąś kreskówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko apropo, ze mam 21 lat za pare dni, a bolek i lolek mi sie centralnie ######ście podoba :D

motyw jak są w afryce, poznają małego typa z dreadami który dojechał gorylowi, i później grali na bębnach z typami w dżungli rządzi.

potem araby chciały ich dupska sprzedać ale odlecieli na latającym dywanie i w ogóle jazdy z kosmosu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bolek i lolek , wilk i zajac , he-man , robotix , Przygody baltazara gąbki . To jest to ! :P

 

@Nikas , niektorzy nie zapominaja czasow dziecinstwa i lubia do nich wracac . Po za tym Ty ten okres przechodzisz to nie wiem co jest dziwnego dla Ciebie w ogladaniu kreskowek. No chyba , ze nie masz 13 lat ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam już właściwie 14...hmm...moja ulubiona kreskówka?nie wiem,w sumie bolek i lolek jest fajny ale tak to nie wiem :P Ja oglądałem wszystkie bajki,najbardziej kiedyś spidermana B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum raczej o warezach nic pisać nie możemy. :/

 

Jak to nie można? Warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez warez.

 

Kreskówki niektóre są fajne. Niestety, obecnie kreskówki ulegają sprymitywnieniu. O ile w takim Tom i Jerry, Atomówkach czy chociażby nawet X-Menach było można doszukać się morałów, o tyle coraz mniej jest tych walorów edukacyjnych (a to w końcu dla dzieci jest.), a więcej tego, czym się bawił Cezar z gladiatorami. Ba, nawet kreskówki o pokemonach są w pewnym sensie nawiązaniem do niewolnictwa i walki między nimi wbrew ich woli. :P

 

Nawet nie mam kanałów z kreskówkami i nie chcę nawet oglądać tej masowej chały. To już lepiej kupić dvd z jakimś fajnym anime niż katować się jakąś Atomową Betty czy inną Dżuniper Lii. (Ale przyznać muszę, że Kids Next Door jest wporzo.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile w takim Tom i Jerry,

morał? przeciez oni tylko latają i sie patelniami po ryjach piorą

jak ktoś wyskoczy że i struś pędziwiatr ma morał to ma u mnie ciacho.

morałów to szukałbym bardziej w bajkach w stylu "żółw franklin" albo jakis inny listonosz pat czy cos. ostatecznie muminki i buka głupia suka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom i Jerry, Atomówkach czy chociażby nawet X-Menach

Pierwsze - hmm... jak mówił propa, tam nie ma morału zbytnio (co nie znaczy, że w ogóle).

Drugie - Never! Atomówki są $#%!@$! To jest tak głupie, że hej. Wypacza mózg i robi z niego papkę. W ogóle, wszystkie te CartoonNetworkowe kreskówki sux. Poza Scoobym (ale ten najnowszy to shit), X-Menami i paroma wyjątkami.

Trzecie - X-Meni to klasyka. Jakaś konkretna akcja, a nie szpanowanie mocami i obrywanie od ETich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Smerfy są fajowe! Najlepsze było jak Papa smerf zrobił sobie sos ze wszystkich swoich smerfiaczków i zamiast zjeść, przyglądał się przez pół godziny na jedzenie. Bolek i Lolek to już w ogóle... :thumbsup:

 

Nie odświeżamy starych tematów. Jesteś nowy na forum, więc nic Ci za to nie zrobię, jednak pilnuj się na przyszłość.

Marmot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...