Skocz do zawartości

Zablokowane Logo dla teamu


Slax

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was. Założyłem team. Teraz potrzebuję loga dla teamu.

Wymiary 600 xs 170 px.

Logo w tym stylu (Tą samą czcionką, jest to bodajże "Refluxed")

f_LogoBaseEngm_6b09195.png

Ma tam pisać:

Maker Studio.

Oczywiście jeśli MS wyda grę autor tego loga jest w creditsach. Liczę na waszą pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to do tej nazwy ta czcionka nie bedzie pasowac - moje skromne zdanie. ale moze napisz cos wiecej. jakie tlo, elementy dodadtkowe, czy inne picusie co by jakos sie wene zlapalo bo na slepego bynajmniej ja nie dam rady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mowiac to do tej nazwy ta czcionka nie bedzie pasowac - moje skromne zdanie. ale moze napisz cos wiecej. jakie tlo, elementy dodadtkowe, czy inne picusie co by jakos sie wene zlapalo bo na slepego bynajmniej ja nie dam rady

Ok no to co chce:

PsichiX bardzo podoba mi się to co ty zrobiłeś czyli:

http://img65.imageshack.us/img65/9449/nati...golight2uk4.png

Chciałbym coś w tym stylu. Napis Maker Studio. I taki efekt jak w logu tym z pierwszego posta. To niebieskie światło w prawym rogu.

Edit:

Tło czarne

Chciałbym też by gdzieś w tle był lekko zarysowany "młotek" z ikonki Game Makera. Tylko same kontury młotka, bez tej czerwonej kulki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wam takie wybajerzone znaczki teamów. Ja tworząc znaczek swojego teamu postawiłem na minimalizm i jestem zadowolony z efektu :) . Czasami zamiast mnóstwa filtrów, efektów i bajerów, wystarczy zwykły napis i ewentualnie jakiś drobny logotyp z boku :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co wam takie wybajerzone znaczki teamów. Ja tworząc znaczek swojego teamu postawiłem na minimalizm i jestem zadowolony z efektu :) . Czasami zamiast mnóstwa filtrów, efektów i bajerów, wystarczy zwykły napis i ewentualnie jakiś drobny logotyp z boku :P .

 

Ale ważne jest też to, żeby logo się ładnie prezentowało. Chociaż racja, że proste i złożone logo świetnie się przedstawia :) Masa efektów tylko szkodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem racje - ta czcionka do tej nazwy nie pasuje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...