Skocz do zawartości

Zablokowane od Woozie


skodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem kolegą Wooziego on dostał bana i nie wejdzie teraz na strone i pisze tekst wymuwiony przez jego usta

 

 

Witam wiem ze sie zle zachowałem i chce bardzo przeprosic buciora i bigsharka i innych których obraziłem bardzo prosze o odblokowanie mnie na forum a takze na strone wiem ze nie powinieniem uzywac takich slów typu Kozak itp. bardzo za to przepraszam i postanowiłem ze sie poprawie i to zrobilem prosze o od banowanie mnie wszelkie pytania z odbanowaniem mnie prosze pisac pod numer gg: 6974395 prosze bardzo wiem ze odpiszecie w tym poscie ale ja tego nie przeczytam poniewasz mam Bana

 

 

Do Wszystkich : Poprawiłem sie i bardzo za to załuje ze wyzywalem was bo mi sie gupio zrobilo ze kazdy na temat moich gier smiał sie ale teraz juz robie swoje gry teraz juz buduje gre ale chce zeby ona była dobra i graffika ....

 

 

Więc Prosze o odbanowanie i przywrucenie dawnego nicka Woozie

 

 

co do innych widzialem w poscie ze muj nick byl uzywany typu

rozumiece Woozie jak WOzic się i Wożi to nie od tegoo moze graliscie kiedys w GTA SAN ANDREAS tam jest taki typek o Nicku Woozie dla którego sie robi mijsie i dlatego tak juz sobie dałem czy mozecie mnie odbanowac!!!!!!!!!

 

Prosze bardzooooooooooooooooooooo

 

 

 

o to pytanie czy mnie odbanujecie to do adminów nalezy ale ja juz napawde sie poprawilem i załuje za to co tutaj na forum pisalem prosze bardzoo was!!

 

Czekam na odpowiedz na gg lub odbanowanie za pierwszym razem jak mnie odbanujecie za wszystko wam po dziękuje

 

 

 

Napisał vel. Skodnik

Sorry ze napisalem w Game Maker temacie ale nie wiedzialem gdzie przepraszam za to.. WOozie naprawde jest spoko i załuje... ja wam mowie ze on sie juz poprawil i odbanojcie go bo on naprawde ma dobre pomysly na gry.. ja to wiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dopiero go odbanował za jakiś tydzień.Przekarz Wooziemu że przprosiny w kierunku Buciora przyjęte i przeproś go odemnie za przekrecanie jego nick'u.

Tak czy inaczej decyzja należy juz tylko do Ranmy bo on go zbanował.

P.S.

Przekarz mu jeszcze ż na początku tak jest że jest się krytkowanym ale nie ukrywajmy ze on nir zgapiał z czyjichś tutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...