Skocz do zawartości

kici, Kici ...


Beczo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim jestem nowy na GMclanie ;) lecz chyba większość mnie zna :D . Wienc postanowiłem sie tu do was wkręcić i zrobiłem gre ( jeżeli to tak można nazwać ^^ ).

 

 

Z tąd można ją ściągnąć.

 

Chodzenie : Strzałki

Zmiana broni : 2 (Są trzy bronie ! )

Strzelanie : D

 

Zapewne posypie sie ostra krytyka ale przyznaje sie że sie nieprzyłożyłem do tego zbytnio ( np. bidna mapa ).

 

Ale oceniajcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra cos mi sie nie cche wlonczyc pisze Run The Game Failder

to ja woozie ale juz woozie nicku nie mam booo jest tragiczny dla innych mam dawid bo sie tak nazywam pozdrawiam kazdeo tutaj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gra cos mi sie nie cche wlonczyc pisze Run The Game Failder

to ja woozie ale juz woozie nicku nie mam booo jest tragiczny dla innych mam dawid bo sie tak nazywam pozdrawiam kazdeo tutaj:)

Niezła ściema <_< Poprostu nie mogłeś postować na tamtym użytkowniku bo ranmaman dał ci bana na tydzień. Ale to twoja sprawa.

A co do świdnikowskich Game Makerzystów no cóż, choć tyle pożytku ze Świdnika. Tarnów ma za to najlepszych żużlowców i jest to najcieplejsze miasto Polski. Koniec Oftopicu( rzeczy nie związanych z tematem)

 

by BWO: Taa, żeby z Tarnowa było tyle pożytku co ze Świdnika...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no mowie na serio kazdy tutaj na forum z nicka Woozie sie nabija to dalem sobie imie i tyle.

 

by BWO: Usuwam tego użytkownika i jeśli raz jeszcze się zarejestrujesz pod innym nickiem, to będzie serio ban forever!! Kara mustafa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...