Skocz do zawartości

Delphi - program na zaliczenie


miko0

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety zabawę z Delphi zakończyłem dawno temu i teraz jest za mało czasu aby odświeżać temat. Nie jest to skomplikowane, chodzi o programik wyświetlający obraz z dwóch kamer PC na USB. Jeden obraz obok drugiego, możliwość zmiany rozdzielczości, odświeżania, zrobienia zrzutu w danym momencie. Chciałbym również aby była funkcja zliczenia ruchu na kamerze np. ktoś przejdzie czy zmieni się coś i licznik będzie takie sytuacje zliczał (zapewne z regulacją czułości). Proszę o informacje(C+ tez mógłby być), również o cenę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie Pieter i panie dziadekkleofas, ja potrafię pisać poematy, ba! nawet fraszki, ale to nie ten dział, więc gdybanie zostawcie dla siebie, a tutaj konkrety :)

 

To trzeba było iść na polonistykę czy filozofię, a nie latać po forach i żebrać programy na zaliczenie. Mam nadzieję, że linki Marmota pomogą.

 

Btw. dziwne, że jeszcze dają Delphi na zaliczenie - w dobie C# i innych lepszych rozwiązań? Heh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za linki, właściwie mam je już w ulubionych a wszystko dzięki Google, jeśli pozwolisz odezwę się na pv :)

 

Do dziadekkleofas; dlaczego odpowiedzi na Twoje argumenty ;) sprawiają mi taka przyjemność...

hah, więc nie dubluje umiejętności, stąd nie jestem na polonistyce

fora po to są, aby po nich "latać" - szukajcie a znajdziecie...

składanie propozycji (finansowych również) to bynajmniej nie żebranie, w przeciwieństwie do zabawnych komentarzy dla licznika postów

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...