Skocz do zawartości

moderatornia


Phoenix

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 85
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masz większe szanse na zostanie moderatorem niż ja :P patrząc po moim warnlogu chodź mam tu jeden z najstarszych stażów to i tak by mnie mimo wielu próśb nie przyjęli na stanowisko moderatora :P Jak ktoś tu kiedyś wspomniał, żeby zostać staffem musi podjechać pod ciebie czarny samochodzik ^^ potem wrzucają Cię do środka i nie ma już odwrotu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie ma żadnych oficjalnych kryteriów jeśli chodzi chodzi o wymagania na stanowisko moderatora, redaktora czy admina. Po prostu przy okazji weryfikacji poczynań takich osób decydujemy czy potrzeba nam świeżej krwi. Jeżeli tak, to sami się zgłaszamy do określonych osób, które uważamy, że się dobrze sprawują i warto dać im tą szans.

 

Ja mam taką zasadę, że zawsze ignoruję tego typu prośby. I nie ma czegoś takiego, że ktoś się stara, bo to jest fałszywe. Najlepiej być po prostu sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chociażby po takim krótkim czasie ciężko jest komukolwiek powiedzieć, czy się nadawałbyś na to stanowisko. Zresztą, zobacz post Ranmusa.

 

BTW. TuxMan, skąd ty żeś wytrzasnął te kryteria? Jaklub ma 10% warnów i jest moderatorem. Większość moderatorów i adminów także nie jest w TOP 10 postujących. Co do pomagania innym też bym się sprzeczał ;P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jest ważne i to bardzo, ponieważ to my wyszukujemy później stosownych użytkowników, a przecież musimy sobie wyrobić o nich jakąś opinię prawda? Dawanie komuś moderatora, kogo nie kojarzę lub zbyt krótko przebywa na forum -> zbytnie ryzyko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Btw., teraz gwoli poprawienia humoru. Dostałem taki PM dwa dni temu (ksywa zaiksowana żeby nie robić temu użytkownikowi przypału):

 

Witam jestem moderatorem na 2 największym warezem na świecie ( ŚWIECIE ) i mam około na dzień 50 raportów a niekiedy 90 i nie popełniam byków co drugą literę oraz nie przeklinam i jestem sprawiedliwy....

 

Czyli mam na propozycji danie mi moderatora... i pamiętaj! na tym forum

już nigdy nie zobaczysz dzieci!

 

To nie jest zabawa! naprawdę!

 

Pozdrawiam,

xxxxx

O panie, moderator 2 największych na świecie warezów chce piastować taką funkcję na malutkim gmclanie. I jeszcze nie popełnia byków (nie licząc tego pma) oraz wygoni dzieciaki (mimo że sam nim jest). :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marrac: To ten ktoś musi być trzepnięty (bez obrazy dla nikogo)

Ramnus: Rozumiem i szanuję. Nie można moda dawać byle komu, ale myślę, że moje zachowanie na forum mimo tych 2 warnów (na samym początku) nie jest naganne i zasługujące na bana lub warna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, nie mówię przecież, że chodzi tu o liczbę postów ale to czy bywasz tu regularnie. Taki Borek na przykład... Wbija w jakiś thread ale nie ma na przykład nic o nim do powiedzenia, więc nie pisze. Tak samo my, nie mamy dużo do powiedzenia ale dużo czytamy i się kształcimy :P

 

PhoenixPL: Czytanie ze zrozumieniem <3 mówiłem do Shocker51374... u Ciebie Phoenix widzę Minor User a nie Major User =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Shocker51374:

 

Z braku laku byś się nadawał. Masz czystą kartotekę, znasz się na GML, z google się lubisz, pomagasz innym, masz olej w głowie. Na niekorzyść przemawia jednak wiek połączony z datą rejestracji. Jedno i drugie trochę przymałe stażem, co skutkuje tym, że jesteś póki co słabo kojarzony (w sumie nie wiem jak często zaglądasz na gmclan). Poszukałbym czy nie ma lepszych kandydatów. :) Na Ciebie nic nie ma, ale póki co brakuje tego czegoś... Więcej stażu! :)

 

Ale jak będziesz dalej trzymał swój poziom i nie wyskoczysz z jakąś totalną głupotą (bo osobnikom w twoim wieku niestety często się to zdaża), to może kiedyś się złosimy po Ciebie. Bo rzeczywiście jesteś jednym z tych bardziej wartościowych użytkowników.

 

Zresztą ciężko tak oceniać na szybko. Nie myślcie sobie, że to jest tak, że pewnego dnia nagle chcemy nowego moda i bierzemy pierwszych lepszych z brzegu. Nie. Ja wtedy normalnie siadam, myślę jacy użytkownicy ostatnio zapadli mi w pamięci (w sensie pozytywnym oczywiście), a potem robię listę i zaczynam czytać ich posty, komentarzy w przeciągu WIELU MIESIĘCY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wartościowych :P to widzę, że użytkownicy są dzieleni na tych co można sprzedać na czarnym rynku i na tych co nie są nić warci :D najs... btw. JaTeShMaMDłUgIStAsH!!!!1WiEkiFoGólE!11 ^^

 

Ranma: złosimy :P? na łosie idziecie :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i nie wyskoczysz z jakąś totalną głupotą (bo osobnikom w twoim wieku niestety często się to zdaża), to może kiedyś się zgłosimy po Ciebie. (...)

Nie bój się, raczej staram się nie wymyślać głupot i omijać kłopoty :P

Ale nawet jakbyś np. nagle mi na PM napisał, że chciałbyś, żebym był moderatorem, to nie wiem czy bym chciał... Z reguły jestem wiecznie czymś zajęty (jazda na rowerze, naprawianie kolegom kompa (czasami za kasę, można trochę zarobić :P )), więc pewnie miał bym trochę za mało czasu na pilnowanie porządku na GMClanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

O, a propos tego "Poszukałbym czy nie ma lepszych kandydatów". Właśnie dwaj potencjalni kandydaci na to stanowisko czytają ten temat. Snake i Hanjuso. Aktualnie nie masz z nimi szans. :) Oni znacznie lepiej punktują i na dzień dzisiejszy pewnie oni by dostali "zieloną kartę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...