Skocz do zawartości

Dobry notebook do...


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... ja żałuję do dziś, że kupiłem laptopa... ale i po części jestem zadowolony, "pojechać gdzieś z komputerem" ... to jest zaleta i frajda, ale mi bardziej zależało, aby pociągnął najnowsze gry i sprawdzał się tak z parę lat... no i tu się zawiodłem ... dałem 3 tys. .. jak bym teraz miał wybór, pomiędzy stacjonarnym, a notebookiem , wybrał bym PC'ta . Porostu laptop, nie jest do grania :P . Za tą sumkę, kupił bym prawdziwy "PC-kombajn" . ;)

Podsumowanie jest takie. Nie kupuj jeśli nastawiasz się na granie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie jest takie. Nie kupuj jeśli nastawiasz się na granie.

Emulatory i freewary można męczyć, FPS-y raczej nie.

 

Pieter: Przeglądałeś jakieś gazety o sprzęcie? Powinny być tam jakieś recenzje, check it out.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Zależy na co patrzysz, czy na markę cz na wydajniejsze części przy gorszej marce. Oczywiście takie shity jak medion odrzucamy na wstępie. Z lapków renomę mają ibm, toshiba, hp, packard bell i parę innych. Nie wiem jak jest z asusami (bo to, że produkują dobre jakościowo części do desktopa nie oznacza od razu, że z mobilnymi jest podobnie).

 

Może coś takiego:

http://allegro.pl/item368216569_asus_z96s_...250_wifi_n.html

 

I jak patrzę na allegro, to nie wiedziałem, że Compal produkuje własne laptopy, bo myślałem, że tylko kadłubki do samodzielnego montażu (które notabene są dobre jakości, compal = najbardziej znany dostawca kadłubków). No i widzę, że te ich montowane lapki są konkurencyjne cenowo, ale czy jakościowo? Ja bym na twoim miejscu zaryzykował i dołożył do tego:

 

http://allegro.pl/item365778632_vbi_compal...gt_512_bon.html

 

Mimo, że pojemność HDD to tylko 160GB, ale dysk twardy zawsze można kiedyś wymienić. A tutaj masz matrycę 1440x900, 4GB ramu, mobilne 8600GT i 2,4 Ghz Penryna (mocny proc w 45nm => mniej żre prądu).

 

KONIECZNIE POSZUKAJ OPINII!!!!!!!!!!!11111111111111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniowym numerze KŚ Ekspert z tego roku było dużo o laptopach (chyba jest dalej opcja kupowania archiwalnych numerów). Cóż, nie każdy ma zaufanie do tej gazety, ale robią fajne tabelki z porównaniami, to możesz gdzieś poszukać tego numeru i zobaczyć. Jak coś to pisz na gg :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim... No ale niestety wszystko legło w gruzach :( mój fundusz ograniczył się tylko do 2600 zł i ani zł więcej ;/ pomożecie wybrać mi coś dobrego ale nie musi być full wypas? taki po prostu do pracy ewentualnie do jakiś gier typu gothic 3 bo wywalam stacjonarny i postawił bym sobie na biurko laptopa.

 

Edit:

no i decyzja zapadła... HP Pavilion dv6710ew KM007EA - niestety ograniczyły mi się moje fundusze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...