Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na HL odpadam w obecnej chwili, bo z powodu pewnego wydarzenia które się ostatnio stało, zbyt szybko tracę w strzelankach nerwy, ale w Trackmanię zawsze mogę zagrać ;] .

 

EDIT:

Przed chwilą skończył się odbywać pierwsze w historii GMCLANowe zawody w Trackmania Nations Forever ;D . Udział brali: Marmot, Pasterz oraz Shocker51374 (później będę pisał Shocker dla uproszczenia ;p ). Graliśmy na moim serwerze o wdzięcznej nazwie "Vizir" w trybie Wyścig z Czasem na mapach B (bodajże zielone, ale nie dam sobie za to głowy uciąć, nie chce mi się sprawdzać) i pojedynek trwał 10 rund. Podczas niego było 6 map typu race, 2 mapy typu obstacle oraz 2 mapy typu speed. Za 1 miejsce dostawało się 3 punkty, za 2 miejsce 2 punkty, za 3 miejsce 1 punkt. Nie wiem kiedy była która plansza, także nie zapisywałem czasów, ale o to wyniki każdej z rund:

 

1 runda:

1 - Shocker

2 - Marmot

3 - Pasterz

 

2 runda:

1 - Marmot

2 - Shocker

3 - Pasterz

 

3 runda:

1 - Shocker

2 - Marmot

3 - Pasterz

 

4 runda:

1 - Marmot

2 - Shocker

3 - Pasterz

 

5 runda:

1 - Marmot

2 - Shocker

3 - Pasterz

 

6 runda:

1 - Marmot

2 - Pasterz

3 - Shocker

 

7 runda:

1 - Marmot

2 - Shocker

3 - Pasterz

 

8 runda:

1 - Marmot

2 - Pasterz

3 - Shocker

 

9 runda:

1 - Pasterz

2 - Marmot

3 - Shocker

 

10 runda:

1 - Marmot

2 - Shocker

3 - Pasterz

 

Pojedynek był bardzo zacięty, o miejscach często decydowały setne części sekundy. Ogólna punktacja po wszystkich rundach wygląda następująco:

1 miejsce - 27 pkt - Marmot

2 miejsce - 19 pkt - Shocker

3 miejsce - 14 pkt - Pasterz

 

Zachęcam także innych do gry w Trackmanię, to można by organizować pojedynki w większą ilość osób ;D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat zaproszenie na Trackmanii zbyt potrzebne nie jest, bo skomunikować się przez nią nie da ;p . A przez Steama można się łatwo i szybko dogadać xd . Szkoda, że w grupach na Steamie nie można dawać ogłoszeń, bo bym w grupie GMCLAN na Steam ogłaszał mecze w Trackmanię jakbym jakieś organizował. Jak coś będę organizować, to będę tu pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem po formacie dysku i nie mam jeszcze Trackmanii. Ze swoich Steamowych gier dopiero zassałem DOD:S, DOD:S Beta, GMod, HL2, HL2:DM, HL2:LC, Peggle Extreme, Portal oraz TF2. W kolejce do ściągnięcia są HL2:Ep One, HL2:Ep Two, Red Orchestra oraz Trackmania, więc jak widać, ja na razie z grania odpadam, jeżdżę na singleplayerówkach, dopóki się nie zassie ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...