Skocz do zawartości

Stickman Joe: Attack for Freedom


Rekomendowane odpowiedzi

Heja wszytskim!! Słuchajcie zamierzam stworzyć grę(jak sama nazwa wzkazuje) ze Stickmanem. Wszystko lux tylko szukam pomocy min.(jestem początkujący)przesuwanie obrazu,podnoszenie broni, interfejs, AI wrogów,menu, przechodzenie do następnego poziomu,Credits(a nie to umiem),celowniczek i gdy sięnaciśnie strzałkę w góre wchodzi się do budynku. Wiem że to dużo, ale może wyjść fajna gierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale może wyjść fajna gierka.

Dobrze powiedziane - moze. Fakt, jestes poczatkujacy, wiec na razie radze przejrzec przyklady dostepne na forum, a po zaznajomieniu sie z nimi i stwierdzeniu: "dobra, cos rozumiem, teraz trza ta wiedze dopracowac", nalezy skierowac sie z odpowiednim i konkretnym pytaniem na forum, gdyz to co podales to cala gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś Pro w robieniu Stickmanów no to może wyjść nawet przyzwoita gierka.

 

Rada: Wątpię że ktoś ci pomoże bo jak sam powiedziałeś "(jestem początkujący)". Niestety bo większość newbie prosi by odwalić całą robotę za nich. :(

 

Więc jak chcesz koniecznie zrobić taką grę rób ją powoli sam i jak napotkasz konkretne problemy wtedy pytaj na forum.

 

W sumie możesz do mnie napisać na GG a ja ci pomogę. (Ale wątpię) xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzieki Matyx. Jakby co to podaje jakie narysowałem bronie do gry: aha gra bedzie miała duzo poziomówwiec bedziemoże w nastepnym kwartale: AK-47, Pistolet z tłumikiem, piła motorowa, MP4 i Sanjperka.

(dodałem cie na gg)

 

@wezyrnorbert: Na rok chybaś jest chory

 

Wiem to głupie się przyznawać ale ja :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: NIE UMIEM PISAĆ SCRIPTÓW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wezyrnorbert: Na rok chybaś jest chory

 

Wiem to głupie się przyznawać ale ja :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: NIE UMIEM PISAĆ SCRIPTÓW

Nie obrażaj innych użytkowników!

Sam właśnie napisałeś że wogóle nie umiesz gml więc narazie poczytaj artykuły, poanalizuj przykłady, i porób jakieś proste gierki, bo bez jakiejkolwiek znajomości gml-a bardziej rozbudowanej gry nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok nie bede czekał na robienie gry.

I nikt Ci nie mówi że masz przez rok nie robić gry, tylko żebyś narazie wziął się za coś prostego, a jak już będziesz umiał coś gml to dopiero powróć do tego projektu. Bo co z tego że ktoś Ci poda skrypty, jak Ty będziesz je po prostu bezmyślnie kopiował, wogóle ich nie rozumiejąc? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pod tematem pisze

"Pomoc a bedzie fajne"

 

No nie moge ty chcesz zeby ktos ci napisal cala gre, ty dasz grafike z neta(ZROBIONA PRZEZ KOGOS) i ta gra bedzie twoja tak? no tylko nie mow ze nie przeciez teraz prosisz o zrobienie praktycznie wszystkiego!! a przejzales chociaz jakies artykuly?, kursy?, dokumentacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...