Skocz do zawartości

Odblokowywanie gier


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problema. Żeby odblokować grę, muszę ją włączyć, stworzyć serwer/spróbować się podłączyć, wyjść z gry i w okienku, które się pojawiło wybrać opcję "odblokuj". Jak można to zrobić bez tych ceregieli.

 

Komp jest w sieci LAN.

 

PS. Chodzi mi głównie o AoEII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zrozumieliście.

 

Raz włączyłem Warcrafta III TFT, stworzyłem serwer dla kolegów w sieci, oni próbowali się podłączyć, ale nic z tego. Wyłączyłem Warcrafta i patrzę, a tu okienko: "Administrator sieci może odblokować ten program..." wcisnąłem odblokuj i potem działało, koledzy mnie już widzieli. Tylko nie wiem jak mogę zrobić to w AoEII. Żeby stworzyć serwer muszą być podłączeni przynajmniej dwaj gracze, a skoro nie da się stworzyć, nie włączy się blokada, a jak się blokada nie włączy, to nie odblokuję. Nie ma gdzieś jakiegoś spisu programów w systemie, które są odblokowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak? W domu nie mam sieci, a w ustawieniach nie grzebię... zbyt często ;] Chodzę na kółko informatyczne, tam mamy sieć, ale nie śmiem tam kombinować (co nie znaczy, że nie będę niczego przestawiać). Powiedzcie tylko gdzie mogę to ustawić. Na tamtych kompach jest XP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak? W domu nie mam sieci, a w ustawieniach nie grzebię... zbyt często ;] Chodzę na kółko informatyczne, tam mamy sieć, ale nie śmiem tam kombinować (co nie znaczy, że nie będę niczego przestawiać). Powiedzcie tylko gdzie mogę to ustawić. Na tamtych kompach jest XP.

 

Moj komputer > Panel sterowania > Centrum zabezpieczen i tam jest.

 

Ale bardzo prawdopodobne , ze jak w szkole to macie zablokowany dostep do panelu sterowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...