Skocz do zawartości

wygląd


malcolm x

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przypomina bloki , i bardzo fajnie to wyglada. Przynajmniej jak dla mnie fajnie ;p Tylko zeby jeszcze ciut widac bylo ich boki , tak zeby nie wygladalo ze te murki po lewej sa w 3d , a te bloki nie . Chyba ze problem jest to zrobic ( ja tam nie wiem ) to tak jak jest wcale nie wadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak przypomina bloki , i bardzo fajnie to wyglada. Przynajmniej jak dla mnie fajnie ;p Tylko zeby jeszcze ciut widac bylo ich boki , tak zeby nie wygladalo ze te murki po lewej sa w 3d , a te bloki nie . Chyba ze problem jest to zrobic ( ja tam nie wiem ) to tak jak jest wcale nie wadzi.

 

to jest autentycznie 3d więc jak pójdziesz dalej to będzie widać je z boku a klatki będą dlatego na początku dałem tego screena bo chce zobaczyć co na to powiecie bo mam mieszane uczucia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to tam w oddali to wieżowce to kompletnie zlamiłeś texture tych okien wyglądaja jak by były pociągnięte w paincie.

 

powiedziałbym ci kto kogo zlamił w łóżku ale nie mam zamiaru od paru dni ludziom cisnąć krytyką,nie kumam o co chodzi z tym zlamiłeś? czy o to,że grafika tragiczna czy screen nieczytelny bo mówiłem że się wypatrzył... tak to jest jak ktoś daje skromny prosty pusty komentarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...