Skocz do zawartości

Błąd Opery


Dawidds

Rekomendowane odpowiedzi

Postanawiam wejsć na Gmail. Loguję się. Znaczy autologowanie. Coś długo się ładuje.... czy to mi się zdaje, czy strona się odświerza...? Tak, jakby odświerza się co sekundę. Przykładowy asdres:

 

https://mail.google.com/mail/?zx=fgl08ahymw5m&zx=gxr3j8uour5r&zx=16awc6q7knth8&nsr=1&auth=DQAAAHQAAAC7lqL6KDzW2Iters7v9V-CSwGswxzFrDXv9aUps5axVN6OHzLXdAEu_R_Gk9mCUIwlV9c8wTNikTkH9pS-iJH4Ey1OuC-QzMO05ajc5nt3oa8maRNoTXT4MJBQ466Hpn9C9nZGw8naIO3so5ASHVynXXuYCtJxmq1WtGgTRplTDg&gausr=dawidds%40gmail.com&zx=k81khesvgkod

//dałem w Code bo IPB skróciłoby adres....

 

Czyli dość długi. Dziwne swoją drogą, że Google przesyła takie dane GET'em......

 

Po ok. 4min pokazuje się komunikat Google o błędzie 400. A mianowicie:

 

Google

Error

 

 

Bad Request

Your client has issued a malformed or illegal request.

 

Mówię se kurde. Próbuje sie zalogować na stronie z php-fucion. Jakiejkolwiek. Patrzyłęm chyba z 5. Wszystkie nie dziłają. Po logoaniu wyskakuje okno "Za chwilę nastąpi przekierowanie..." (a nie "zly login lub hasło". Czyli dane dobre) i.... nic. Przekierowuje na strone gówną i ciąglree jestem niezalogowany.

 

Sprawdzam obydwa problemy na Firefoxie. Na nim działa bez zarzutu.

 

A teraz co do problemu:

1. Nie pisać, że mam cookies wyłączone. Włączone. Dla tych dwóch stron także włączone. Zresztą inne fora (np. to.....) działają. Czyli cookies musi działać....

2. Nie korzystam z żadnego programu który monitoruje rejestr eetc. Żadnego przyśpieszacza czy tam ptymalizera.... nic z tych rzeczy...

3. Wyłączone autoodświerzanie dla gmail.com :P

4. Hmmm... co ja miałem..... nie pamiętam. Coś jeszcze miałem dodać, ale nie wiem co _^_

5. O, wiem! Instalowałem ponownie Operę.

 

 

PS: O jeszcze ciekawiej. Adres tej strony się zmienia. Ale tylko kawałkami.... końcówka się zmeinia. Zaczy na początku zmienia się cały, potem połowa, aż w końcu sam koneic..... i wtedy jest błąd.

Normalnie nie mam zelonego pojęcia, co się mogło zrypać :P Trochę nienormalne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TuxMan: Że się tak kulturalnie wyrażę idź stąd. Mam poczte Gmail od ponad roku... A Opere mam z 4 lata :P Pozatym: Jeśli jakiś "komponent" Google których swoją droga troche jest...) nie działa na przeglądarce to pisze wyraźnie "Twoja przeglądarka nie obsługuje tego dodatku. Musisz zainstalować Firefoxa lub IE" (Dokumenty Google > Prezentacja)

 

Tymczasowo korzystam z FireFoxa :P Znazy tylko do Gmaila i php-fusio Nie zauważam innych portali, które nie chodzą na Operze...

 

PS: Wylogowywałem się ponownie logowałem w Operze. A teraz spróbuje poszukać w Pomocy Google (choć i tak nic nie będzie :/). Albo wiem, założę nowe konto. Tak dla testu :P

 

Edit: Wie ktoś, co to znaczy "Your client has issued a malformed or illegal request." - Twoja przeglądarka ma istniejący nielegalny...?Tyko rok się uczę angielskiego :P A tago słownictwa w słowniku raczej nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze wyczyść cache przeglądarki i ciastka. I sprawdz
Nosz kurde. Pisze w temacie jak byk, że to robiłem :P

 

Ale ok, zrobię jeszcze raz _^_

 

Pozatym jesli w tym tkwiłby proble to jak bym ie logował na iych portalach...? Chociaż prepraszam, problem możew tym leżeć... albojednak nie :P JU jee czysciłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tago słownictwa w słowniku raczej nie będzie...

Dziwne, że ja te wyrazy mogę znaleźć w każdym słowniku ;p .

Co do tłumaczenia błędu:

Twój klient (tutaj w sensie przeglądarka) wypuścił zniekształcone lub nielegalne żądanie. (Koflu, żaden klient nie jest źle zaprojektowany, gdzie ty masz tak napisane w tym zdaniu to ja nie mam pojęcia).

Co do samego błędu, to najlepiej sprawdzić w ustawieniach Opery, czy w ogóle masz włączoną obsługę szyfrowanych stron i czy masz zaakceptowany certyfikat od Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...