Skocz do zawartości

MEGA Resource Pack 3


Rekomendowane odpowiedzi

MEGA Resource Pack 3

 

Trzecia część MEGA Resource Pack.

 

Zawiera ona:

Sprites: 648

Backgrounds: 269

Sounds: 249

Icons: 114

Isometric: 27

Libraries: 27

Loading: 14

Strips: 15

Themes: 13

Tiles: 22

DLLs: 2

 

Download: https://gmclan.org/up2178_3_MEGA_Resource_Pack_3.html

 

Zwróćcie uwagę szczególnie na sounds bo dużo ich dodałem :)

Dodałem też liby, dla początkujących. I dlle - 39dll z przykładami i Super sound system 3.

Backgroundów też trochę przybyło. :)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A było napisane, że jest royalty-free lub public domain? A jeżeli nie, to była inna licencja i ją podałeś w resource-packu? Innych zasobów dawać nie możesz, bo skazujesz późniejszych użytkowników resource packa na to, że będą nieświadomie łamać prawa autorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było napisane, że jest royalty-free lub public domain? A jeżeli nie, to była inna licencja i ją podałeś w resource-packu? Innych zasobów dawać nie możesz, bo skazujesz późniejszych użytkowników resource packa na to, że będą nieświadomie łamać prawa autorskie.

Te wszystkie zasoby są na pewno legalne, bo to już 3 RP i nikt policja mnie nie ściga xD.

Kasy za to nie biorę więc tym bardziej to jest legalne.

 

EDIT:

To wrzuć tam dla rozrywki Dooma 3 - też jest w internecie za darmo. Oraz Magi, dla przykładu jak robić dobrą grę. Oczywiście fulla, żeby mieć pełny pogląd.

Nie chcesz, to nie ściągaj! Ja z żadnych warezów nie korzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu, że dochodzi do łamania praw autorskich i upierdliwy autor może podać do sądu osobę która nieświadomie wykorzysta jego zasób biorąc go z twojego RP.

To wychodzi na to, że Yoyo games też łamie prawa autorskie. :D Oni w swoich packach też zasoby brali z tych stron co ja. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No i co z tego, że free? Jak dodajesz zasoby, to dopisuj skąd je pobrałeś, bo może się okazać, że niektóre z nich są darmowe ale tylko do niekomercyjnego użytku. Zawsze się podaje licencję.

 

cytat z powyższej strony:

 

Terms of Use

 

The background textures found on this site were not created by the webmaster, but were obtained from various sources on the internet that described these graphics as freeware. Some of the authors, however, might disapprove if their graphics were used, for example, as part of a commercial software package. Therefore, these graphics are best suited for personal use (i.e. on a personal web site.)

 

Tworzenie darmowej gry i rozpowszechnianie jej w internecie to nie jest "personal use".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego, że free? Jak dodajesz zasoby, to dopisuj skąd je pobrałeś, bo może się okazać, że niektóre z nich są darmowe ale tylko do niekomercyjnego użytku. Zawsze się podaje licencję.

 

cytat z powyższej strony:

Tworzenie darmowej gry i rozpowszechnianie jej w internecie to nie jest "personal use".

No to obawiam się że to będzie ostatni RP :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...